Wpis z mikrobloga

Właśnie się dowiedziałem #slowpoke, że od zeszłego roku nie wydają już kart KUZ NFZ na śląsku.
To jak to teraz wygląda? Nowo narodzone dzieci nie dostają karty więc wracamy do epoki kamienia z książeczkami?

#slask #tychy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Biszkopcik: Na gębę Cię weryfikują. Ta karta to było nic innego, jak zapisany na układzie twój nr w systemie. Teraz podajesz podstawowe dane i efekt jest ten sam. Karty były fajne, bo można było trochę publicznych pieniędzy r------ć jak je wprowadzali, a prawda jest taka, że dało się to zrobić prościej. Poza tym śląskie było wyjątkiem w skali kraju, bo tylko u nas takie cuda były, więc nie było sensu
  • Odpowiedz
@sylwke3100: Tylko jakiś rocznik jesteś? Bo ja 92' i pamiętam książeczki. Ale mój syn jej nie ma.

Szczepienia też są w systemie i jak nam się zbliża termin to po prostu do nas dzwonią lub wysyłają list jak nie mogą się dodzwonić.
  • Odpowiedz