Wpis z mikrobloga

Polskie uniwersum geopolityczne to czyste złoto. Jest w nim dosłownie wszystko. Jak ktoś chce się dowiedzieć czegoś ciekawego to ma @wolskiowojnie i Wojczala. Jak ktoś jest panikarzem albo lubi słuchać kołczingopodobnej gównomowy to ma Bartosiaka. Jest cool bro Zychowicz który zaprasza ciekawych gości. Jak ktoś jest ruską onuca to ma Sykulskiego. No i jest jeszcze wisienka na torcie Napierała. To już w ogóle kopalnia kontentu. Możesz go sobie strollować. Regularnie prowokuje gównoburze. Szkoda tylko że wykop go tak szybko przemielił. Ale drama z Wolskim i diss na Ronaldo to było coś wspaniałego nie zapomnę tego nigdy. No i jeszcze takie picrele w jego wykonaniu to też jest kopalnia beki.

Edit: jeszcze ta wojna podjazdowa z wykopem z jutuba coś pięknego. Ja wiem że nie powinno się śmiać z autystów no ale umówmy się... ta pokusa jest zbyt silna.

#napierala #bartosiak #zychowicz #wolski #wojczal #geopolityka #ukraina #wojsko #wojna
marcinpodlas8 - Polskie uniwersum geopolityczne to czyste złoto. Jest w nim dosłownie...

źródło: comment_16602072205krSwkGYS0p8QmtvUjeRzf.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@marcinpodlas8: W porównaniu do Wolskiego czy Bartosiaka to Napierała nie ma do powiedzenia nic konkretnego. A tylko potrafi atakować. Ten człowiek jest dla mnie zwykłym śmierdzącym internetowym trollem i powinien trafić na śmietnisko youtuba czego mu serdecznie życzę
  • Odpowiedz
a Napierała może powiedzieć: wejdźcie na moją playlistę, przecież nagrałem o tym film. xD


@bkce: Napierała jest doktorem historii (nie mylić z dr habilitowanym ( ͡° ͜ʖ ͡°))

No tak. jego popularność została zbudowana na atakowaniu Bartosiaka a sam nie ma nic do powiedzenia.


@Maly_Jasio:

Rozumiem, że można krytykować zachowanie Napierały czy wytykać mu błędy w rozumowaniu, ale twierdzenie że gość nie ma nic do powiedzenia
  • Odpowiedz