Wpis z mikrobloga

Najlepsza jest taktyka Mai Staśko. Każdy dobrze wie, po co poszła na te patowalki. Chodziło o hajs. A ta z poważnym wyrazem twarzy podkreśla, że chodzi tu o walkę z hejtem, propagowanie praw kobiet, a no i najlepsze kupienie kilku mieszkań dla ofiar przemocy xD. Czaicie za te marne 40 koła złotych co ona ma przeznaczyć na to ze swojej gaźy.
#highleague #famemma
Pobierz niezdiagnozowany - Najlepsza jest taktyka Mai Staśko. Każdy dobrze wie, po co poszła ...
źródło: comment_1660196877UC5pNdJ01db55thezFxjlH.jpg
  • 10
@niezdiagnozowany: Już prawie 400 lat temu taka postawa była opisana w świetnej komedii "Świętoszek". Tam jeden cwany menel wszedł na salony tym, że jak dostał pokaźną kasę od możnowładcy to część oddał innym biednym i ludzie myśleli, że to najwspanialszy człowiek na świecie, a facet koniec końców rozdawał nie swoją kasę, a większość i tak chował do kieszeni.
@wataf666: jak mi zapłacisz to będzie mi się chciało szukać artykułów a tak to musisz sam sobie znaleźć. Ja pisze tutaj swoją opinięna bazie kilkunatoletnich doświadczeń a nie pracę naukowa z bibliografia