Wpis z mikrobloga

Teraz jestem w dalszych tematach i szczerze nie chce mi się nawet tykać początkowych lekcji gdzie jest "dzień dobry", "co u ciebie" itp.


@Radek41: metoda nauki tutaj polega na "spaced repetition", kolejne poziomy są trudniejsze i lepiej zapamiętasz jeśli zaczniesz powtórki po pewnym czasie. Ja zawsze sie uczyłem metodą piramidki (pic rel)- najwyżej wymasterowane do 5, kolejne rzędy to 4, 3, 2, 1, nowe i szło dobrze - naucz się około
eb8a - > Teraz jestem w dalszych tematach i szczerze nie chce mi się nawet tykać pocz...

źródło: comment_1660171371sWwW42jz4OHDsXQkuBFCWs.jpg

Pobierz
@eb8a: czyli 5 rzędów mam robić na raz i potem powoli schodzić niżej, w miarę jak skończę ten najwyższy na 5? dzięki

boję się tylko że jak zejdę 30 rzędów, to zapomnę te lekcje 25 rzędów wyżej
zawsze możesz zmodyfikować styl w miarę swoich możliwości - np startując od tego co masz = 1-1-0 -> 1-1-1-0 -> 2-1-1-0 -> 2-2-1-0 -> 2-2-2-1 -> 3-2-2-1-0 - aż do 5-4-3-2-1-0 i w zależności na co masz ochotę uczysz się nowego, albo robisz 4 do 5. wariantów jest wiele, podałem przykładowy. I tak, jak będziesz się uczył regularnie to ogarniesz jaki system Ci najbardziej pasuje.
Zrobienie kółeczka do poziomu 5 oznacza, że