Wpis z mikrobloga

Mogliby użyć deepfake'a do "odmłodzenia" niektórych postaci. Tutaj gościu ogólnodostępnymi narzędziami osiągnął całkiem niezłe efekty, a przecież takie AMC ma dużo większe możliwości (raczej nie problem dla nich ogarnąć grafika, który wyczyści artefakty)

https://www.youtube.com/watch?v=0mlhAjWSMK0&list=PLJjNQttTIIiNu0dH7ouXFSVBSHDh7Eu_c

#bettercallsaul #breakingbad #seiale
  • 4
@MrGerwant
@SkrajnieZdegustowany słabo się interesujecie otoczką serialu. W jednym z wywiadów z Vince Giliganem oraz Peter Gouldem pojawiło się pytanie odnośnie tego dlaczego nie odmłodzili jessiego i walta. Na te pytanie odpowiedzieli krótko że wielokrotnie próbowali ale jak sami powiedzieli wyglądało to śmiesznie i po prostu nieautentyczne a uwierzcie mi że pieniądze mają i to dużo skoro wynajęli czy kupili opuszczone centrum handlowe i przerobili je pod serial i kilka odcinków z
@lubiep: Największa zauważalna wtopa z wiekiem była z "Don Geriatro" w teraźniejszości w BCS wyglądał z 10-15 lat starzej niż w teraźniejszości BB, a że nie miał wielu scen to nie rozumiem dlaczego wypuścili taką kaszanę. Tak samo starszy Fring w BCS niż w BB + wywalony bebech. O wyglądzie Mike'a w BB vs. BCS już nie wspomnę, ale jego jest dużo na ekranie więc odmłodzenie go byłoby najtrudniejsze i najdroższe.
@Platysma powiem tak, ja oglądałem BB i BCS po sobie nie miałem kilku lat przerwy. Po prostu oglądałem ciągiem i według mnie przejście między tymi dwoma serialami jest płynne. Osobiście nie zauważyłem różnicy w wyglądzie fringa czy Mike a przynajmniej nie w sposób zauważalny. Jedyna rzecz z całej serii, która strasznie rzucała się w oczy jest jedna postać a mianowicie Todd z BB i elcamino różnica w jego wadze była na tyle
Pobierz lubiep - @Platysma powiem tak, ja oglądałem BB i BCS po sobie nie miałem kilku lat pr...
źródło: comment_1660208367sUbJ3e4qZgJfU6qplGEXyu.jpg