Wpis z mikrobloga

@pochmurnie: polecam filmik na YT Internet Historian o akcji z NMS. Ściemnianko przed premierą, nawijanie makaronu na uszy co tam nie będzie można wyrabiać, no i po premierze się zesrało ALE co bardziej niesamowite - studio wzięło się do roboty i tytaniczną pracą połatało błędy, dorzucając co jakiś czas coraz to nowe funkcje - rzadka sprawa w obecnych czasach.
  • Odpowiedz
@PEPE_Le_Sfont: Grałem w wersji 1.2 i była jeszcze bardzo zabugowana, bardzo duże rozczarowanie od strony technicznej. Ale scenariuszowo i reżysersko to jest 9-10/10, niesamowita opowieść. 20+ lat gram w gry i czegoś takiego wcześniej nie widziałem.
  • Odpowiedz
mesjasz gejmingu
a tak całkiem serio to #!$%@? przykro że nie wyszło to tak jak miało
bo gra, na którą wszyscy czekali była robiona tylko ze #!$%@? kawal do kosza
(stare zwiastuny, kafelkowe menu jeszcze wtedy było )
  • Odpowiedz
@Rga79: @PdG_PL: fajnie, że poprawiaja do dzisiaj… ale co z tego jak gra jest nudna i pusta. Wiele. Tego co było na zwiastunach nigdy się w grze nie pojawi, po zwiedzeniu kilkunastu systemów widziało się praktycznie wszystko co warto było zobaczyć. Mnie niesamowicie zawiodło budowanie osady. Przywieź surowce, poczekaj 60 minut i przywieź nowe surowce. Nauka języka obcych też praktycznie nic nie daje (z wyjątkiem kilku misji „daj
  • Odpowiedz
@makaronzjajkiem: Nie musisz siedzieć w tej osadzie cały czas przecież xD ja się świetnie bawię w tej grze, nie dla każdego jest taki sandbox.

No i poprawiaja i dodają sporo nowych rzeczy za friko a inne firmy by już kilka dlc zrobiło :P
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@makaronzjajkiem: możliwe, nie grałem i raczej nie zagram. Natomiast tak jak pisze @Rga79 caly czas poprawiają i dorzucają nowe rzeczy. Większość konkurencji miałaby w dupie słabe oceny na premierę i takowe poprawki dała jako DLC.
  • Odpowiedz