Wpis z mikrobloga

predator zostaje mocno pohararatany przez niedźwiedzia i hightech bajery ma uszkodzone, zostaje zwierzyną łowną na którą polują idianie wraz z traperami


@hieronimgieroslawski: no dzięki, teraz chcę to obejrzeć a wiem że nigdy nie obejrzę (°°

( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Trollsky: ale przecież on go rozwaliła w zasadzie jego sprzętem.
Podstawowy motyw filmie to to, że nie ważne jak jesteś zajebisty bo jak jesteś głupi i zignorujesz przeciwnika to on to wykorzysta. Idealna w tej roli jest mloda typiara bo spelnia kryteria kogoś kogo sie ignoruje bo z miejsca wiesz, ze nie da rady. No mogli dać jeszcze osimiolatka xD
  • Odpowiedz
W 1987 do zabicia predatora potrzebny był oddział badassowych komandosów


@Trollsky: Czekaj co? Ty w ogóle ogladałeś predatora pierwszego? Bo chyba nie, jeżeli piszesz takie głupoty. Arni też go #!$%@?ł za pomocą patyków jak indianka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Trollsky: no i sam nowy film jest oczywiscie najsłabszy, ale podobała mi się walka francuzów z predatorem
zrób jakiś nożyk z motywem predatora lepiej fajny ()
  • Odpowiedz
@Trollsky pomijając aspekt że ten konkretny predator jest prawdopodobnie z klanu opierającego swoje umiejętności i uzbrojenie na bardziej tradycyjnych (hełm imitujący czaszkę oraz tarcza która nie wyglądała na mega zaawansowaną technologicznie) dla ich kultury to jeszcze na samym początku mamy dobitnie jasne pokazane że on dopiero rozpoczyna swoją karierę łowcy i prawdopodobnie to jego pierwsze polowanie - może świadczyć o tym, że po pokonaniu wilka przypina on jego czaszkę jako trofeum przy
  • Odpowiedz
W 1987 do zabicia predatora potrzebny był oddział badassowych komandosów, w 2022 wystarczy indiańska nastolatka z toporkiem do którego przymocowała sznurek.


@Trollsky: Bo to nie predator był przeciwnikiem tylko patriarchalna struktura komanczów która nie pozwalała nastolatce #!$%@?ć się z Pumami xD Na szczęście wszyscy opresyjni mężczyźni w tym filmie zgineli xD
  • Odpowiedz
@Trollsky: a to chyba nie do końca tak... indianka byłą jak ta kobita w pierwszej części - poza nawiasem bo bezbronna i mogła uciekać. Problem z filmem jest w innym miejscu - bohaterka nie ma żadnego rozwoju ani motywacji - chciała zostać myśliwym i nikt jej nie przeszkadzał, poza jej kiepskością... Nie było komu kibicować ani po co...
  • Odpowiedz