Wpis z mikrobloga

Buehehe piękna to noc orania diamencika, a ja jeszcze przypomnę parę faktów.

Wiecie dlaczego tak się kiniu rzuca do barneja? A no dlatego że jego zaloty zostały odrzucone XD
Łaził tam do niego parę miesięcy na czat szukać kolegów, a raczej kolejnych pachołków od slodkiego pierdzenia do ucha, aż coś tam kiedyś się barnej spruł o jakieś tam coś tam i kiniu został zjechany i pogoniony. Na to ten dostał takiego bólu dupki że nie może się z faktem pogodzić do dziś i wymyśla na niego farmazony.
Co więcej okazuje się że to teoria Barneja o wpływach Niemieckiego u gumowych okazuje się coraz bardziej prawdziwa niż pijackie zapętlanie że buuu niemiecki wizjoner, niemiecki wizjoner.

Chłop wchodzi od 5 lat w dupe typowi co go nawet pewnie nie zna. Czaicie? xD

Zobaczcie poza tym na kogo ten alkoholik się w ogóle kreuje. Gość baaardzo poważnie myśli, że to on w uniwersum ma taką siłę sprawczą by pokazywać widowni co mają o kim myśleć.
Wykwitem tego jest np. niesamowicie żenujące rozdawanie nagród i kar ludziom z US. Gość prawie 50 lat mianuje się królem i bawi się w sądzenie: nagradzanie i karanie według swoich pijackich urojeń XDDD

A zauważcie np. jak bardzo boli krytyka diamencika. U niego w komentarzach to samo co u bielskiego a może nawet lepiej. Pamiętam jak kiedyś się z niego trochę popodśmiechiwałem na wykopie to w ciągu godziny od publikacji wpisu poleciał moich pojedynczych komentarzy szukać i mnie zablokować żebym przypadkiem mu czegoś złego nie napisał XD
Dlatego zachęcam do dalszej jazdy z kiepem i wytykaniem mu farmazoniarstwa. Alkusa zaleje żółć i wóda po czubek.
#kononowicz #patostreamy
  • Odpowiedz