Wpis z mikrobloga

@mirko_efekt: na kino to mimo wszystko polecam te w pasażu grunwaldzkim. Zaparkować można w okolicy za friko, a bilety na filmy są prawie 2-krotnie tańsze. Wcześniej zaletą Wroclavii była lokalizacja i 3 h darmowego parkingu, teraz warto pojechać kawałek dalej.

@Darth_Gohan: nigdy o czymś takim nie słyszałem a w kinie we Wroclavii byłem wiele razy. Jedyne co zawsze było to 3h darmowego parkingu dzięki apce.
@KierownikW10: A prosiłeś kiedyś obsługę, żeby Ci przedłużyli? Na pewno było przedłuiżenie jak poprosiłeś jak kupowaleś bilety w kasie / online i podszedłeś. Teraz tylko nie pamiętam czy to bylo 2 h czy 3 h za film. Wydaje mi się, że 2.
@mirko_efekt: @KierownikW10: Próbowałem znaleźć informację gdzieś na stronie Cinema City albo Wroclawii, ale nie ma faktycznie. Nie byłem tam po zmianach z 2 h na 1 h darmowego parkingu, ale NA 101 % przedłużali wtedy godziny parkingu. (aż różowej zapytałem czy dobrze pamiętałem i mi potwierdziła, że no oczywiście).

Ja w sumie chyba też to wyczaiłem tylko dlatego, że ziomek przede mną przedłużał bilet.
@mirko_efekt: w Cinema City podbijają ten bilet parkingowy. Wczoraj po seansie byłem w kasie i mi tam przedłużyli czy coś. Odbijając się w automacie nawet nie pokazuje na jaką kwotę. Nie trzeba odbijać karty stałego klienta.
@husk77: 2024 here. (bo szukałem zanim pojechałem).
Na kasie w kinie nadal nabijają przedłużenie parkingu. Ale... Na dłuższy film typu diuna to po wyjściu i tak mi pokazywało 5zł i musiałem się dorabatować przedłużeniem z aplikacji.