Wpis z mikrobloga

Podsumowując odcinek:

- Wie, że uczestnicy marszu są fanami Olszańskiego, ale nie ma pojęcia jakie mogą mieć poglądy xD;

- Przyznał, że zazdrości Zychowiczowi popularności, ale inaczej nazwał by swój kanał niż Historia Realna (pewnie przed snem sobie wyobraża, że taki duży kanał posiada xD);

- Uważa, że dobrze zrobił, że poszedł do proruskiego, szurskiego kanału wRealu24;

- Jednocześnie uważa, że Wolski źle robi pojawiając się w kanale Zychowicza xD;

- Nie ma pojęcia na czym polega reupload. Jesteśmy w posiadaniu tych filmów fizycznie tak samo jak on i możemy je wrzucać wszędzie, gdzie nam się podoba;

- „Łaskawie” zostawił nam kilka filmów niezgłaszając ich. Whatever. I tak posiadamy wszystko co potrzebne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- Uparcie twierdzi, że jesteśmy z wynajętej firmy trolli przez Bartosiaka, by go zniszczyć xD;

- Uważa, że robimy mu celową antyreklamę, by zniechęcić nowych potencjalnych odbiorców;

- Nie ma pojęcia, że spora część na tym tagu to jego dotychczasowi widzowie, którzy mają dosyć jego szurskich zapędów, gadaniu o trolach Bartosiaka, nieumiejętności przyznania się do błędów, kasowania komentarzy na YT, blokowania całkowicie z czapy własnych fanów na Twitterze, obrażania w prywatnych rozmowach swoich własnych patronów na Patronite xD;

#napierala #wolski #zychowicz
Mjj48003 - Podsumowując odcinek:

- Wie, że uczestnicy marszu są fanami Olszańskieg...

źródło: comment_1660066865D2xRXAuOPSNTcm4gXUp0HB.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@igor0906: Jeszcze warto dodać:

„Ja od 2009 roku, ponad 10 lat działam na YouTube. Chodzi o frazy w Googlach. Gdy wpisze się i będzie wyskakiwać moja odpowiedź na te kłamstwa, które na mnie wygadują”.

No cóż - odpowiedzi na YouTube nie ma na pewno na pierwszej stronie po wpisaniu tych fraz. Nie ma nawet na drugiej. Dalej nie chce mi się szukać. To jak się mamy chwalić stażem w social media
Mjj48003 - @igor0906: Jeszcze warto dodać:

„Ja od 2009 roku, ponad 10 lat działam ...

źródło: comment_1660071646gwpsBLISc2VzVTFgnGjA3f.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@typowy_lobuz: „Piotr Napierała - Przykład smutnej rzeczywistości współczesnego świata social mediów.” Mógłby powstać świetny wideoreferat na ten temat. Spora część jego filmów to jakieś krótkie cut scenki kręcone w środku nocy - czy to z kotami, czy klockami Lego. To wygląda jak zgubienie się w najciemniejszej ścieżce na YouTube. Tych filmów jest tysiące na przestrzeni 13 lat. To jest tak dziwne i niepokojące, że aż fascynujące. Rzadko zdarza się taki świr
  • Odpowiedz
@Mjj48003: to po prostu jakies spektrum autyzmu moze jakis asperger nie znam sie dokladnie ale duzo przebywam w towarzystwie takich ludzi, bo ktos z rodziny ma poradnie temu poswiecona. Egocentryzm, ogromna czułość na punkcie własnej osoby, dziwne upodobania, ubieranie ciagle tego samego a jednoczesnie sensorycznosc (czasem sie musi przebrac w jakis stroj smieszny). Do tego rzekome poczucie humoru (nie powiem czesc tych teatrzykow byla smieszna) ale ten humor znika jak on
  • Odpowiedz
@Mjj48003 Swoją drogą świetny draft lubimy takie w naszej firmie. Jednak jutro na stand upie szef woli bardziej rozbudowane analizy, tak więc musiałbyś coś tam jeszcze doklepać. Nie wiem, może o wpływie kolorów na nastrój Pietrka, w czerwonym jest jakby bardziej bitny albo układzie gwiazd. Środek tygodnia, to nie jest jego czas. Mało kto o tym wie, ale Bart jest zodiakarą. Pewnie #!$%@? jakiegoś horoskopa czy tarota Pietrkowi.
  • Odpowiedz