Wpis z mikrobloga

#przegryw #blackpill #gorzkiezale

Nie wiem co niby "złego" napisałem, że wpis o k0bietach, które uciekają ode mnie wzrokiem został usunięty i nawet nke umiem sprawdzić, bo ta funkcja jest tak schowana, żechyba muszę mieć specjalny link.

No więc co myślicie? Dlaczego jak mijam na ulicy to od pewnej odległości muszą sprawdzić godzinę czy coś na horyzoncie. Z 30 razy chciałem sprawdzić jak zareagują na delikatny uśmiech. Ale co #!$%@?? Jak mam to zrobić, skoro KAŻDA ucieka wzrokiem. Ubrany normalnie, wzrost sylwetka spoko, może nawet zastraszają a, ryj nie zdeformowany. Czy ja sobie coś wmawiam? To są jakieś jaja i to się nie może dziać.
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@trochelipa Dzięx, może to i norma. Jednakże sam to gdzieś się muszę patrzeć i będę się patrzył gdzie mi naturalnie wzrok pada, choćby i było to soczyste dupsko w legginsach, albo czyjeś oczy. Bez żenady czy limitu czasowego jak dotychczas.
  • Odpowiedz
  • 0
@1349 Tak ma być. Mają mieć kompleksy w stosunku do istoty wyższej czyli mnie. Ale mnie #!$%@? takie zachowanie. Jakbym ja miał takie tiki jeszcze przy tym jak jestem traktowany to bym dawno LDARował, a te słabe istotki mnie moggują statusem społecznym. Ja #!$%@?ę #!$%@?.
  • Odpowiedz
  • 0
@sylben Przecież ja właśnie zadałem to pytanie. Twierdzisz, że to coś z moim wyglądem? No ryj to nie jest zbyt fajny. Wąski, wydłużony, twarz średnio symetryczna, zły zgryz, wąski z wadą podniebienia, umęczone oczy i naturalnie smutne usta. Dobre włosy. Z profilu gorzej. Wimp skull i ćwiczenia szyi niewiele na to dały. Nochal kartofel. Optymalny bodyfat mimo żez 18%. Mniej to jest nekromanta wyłączając kartofla. No i co tu więcej. Analizowałem ryj
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ostry_Pierd:

To jeszcze mogą być twoje wyobrażenia, gorzej jak
zdarzają ci się często sytuacje typu, że tańczysz w klubie z laską i ciągle odwraca wzrok, żeby zaraz po chwili powiedzieć, że musi do łazienki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz