Wpis z mikrobloga

Boxdel potwierdzil, ze wyjdzie ta najwieksza drama w polskim swiecie influ, o ktorej mowil Takefun bo koles ktory sie tym zajmuje jest mocno zaangazowany (pewnie #wardega lub #revo ewentualnie Wojtek z #wipbros xd). Ciekawe czy wszyscy influ robia teraz rachunek sumienia i trzesa gaciami czy to o nich bedzie material czy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#famemma #boxdel #friz #teamx #zebo
  • 17
  • Odpowiedz
@corryand: Revo coś przycichł w internecie, więc może to on rzeczywiście się za to zabrał. Jestem ciekawy, co to może być, Boxdel mówił ze to jakaś "szersza" drama, więc może się ona nie skupiać na jednej osobie. Jeśli nie ekipa, ani nie imprezy Zabielskiego to nie mam podejrzeń co to może być.
  • Odpowiedz
A może chodzi o tego ojca który uwalił Japczana i powiedział że na tym nie koniec.


@elgrecqo: przecież to był troll i chłop przerabiał maile od twitcha xD
  • Odpowiedz
@corryand: Wątpię, żeby to miało coś wspólnego z Zabielskim. Boxdel wyglądał na podekscytowanego tą nową dramą, "gwałciciel" w federacji i wszelakie clickbaitowe tytuły jakie miałyby miejsce mocno by rzutowały na wizerunek federacji, Boxdelowi raczej by wtedy do śmiechu nie było, tak mi się wydaje.
  • Odpowiedz
@DEJW88: zależy jak by do tego podejść, to już taka spiskowa teoria będzie ale :P jeśli zabielski jest w fame to mogą go roastować na żywo, tak jak była drama polak vs haluksiarz, takefun chyba za dużo nie trenuje jak by wiedział że do walki miało by nie dojść przez dramę czyli rozliczenie i finalnie wywalenie gwałciciela z budowy z fame, federacja wyjdzie na czystą bo przecież się go pozbędzie ale
  • Odpowiedz
@DEJW88: no chociaz wtedy spektakularnie po konfie mogliby go #!$%@? jakby to wyplynelo. To zeby wykluczyc osoby z fame to bym sie nie posunal bo jednak Boxdel widac mocno jest na biezaco wiec mozliwe ze sie interesuje bo to bedzie tyczyc tez federacji. No albo to ktos spoza, mozliwe ze ekipa i jakis wewnetrzny skandal wyplynie o Frizie/ Wilku z Bluszczowej albo calej reszcie ekipy. Za informacje o tym co tam
  • Odpowiedz
Ciekawe czy wszyscy influ robia teraz rachunek sumienia i trzesa gaciami czy to o nich bedzie material czy nie


@corryand: jeśli boxdil czy takefun wiedzą, to pewnie większość środowiska też słyszała o kogo może chodzić
  • Odpowiedz