Wpis z mikrobloga

Co wy tak ciśniecie po tym pltr i Mirku co na to nagania? Gość ma jakiś swój długoterminowy plan i się go trzyma i o to chodzi. Czy zarobi to się okaże, teraz pewnie nie wychodzi na tym dobrze, ale nie takie starty inwestorzy notowali, a potem uśredniali i wychodzili na plus.
Ja rozumiem że według niektórych jak nie zrobisz x3 w pół roku to jesteś #!$%@?, a nie skoczek, ale dajmy sobie na wstrzymanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda #pltr
  • 11
  • Odpowiedz
@card_man: słowo klucz to „nagania”, naganiał tez po 20-30$ i powiesił sporo ludzi na hakach, jakby sobie tylko akumulował papier i wrzucał na tag jakieś ciekawostki o spółce, tak jak np. ten kolo od Tesli, to raczej nikt by po nim nie cisnął
  • Odpowiedz
@Kyuz6: brawo, jeszcze trochę i odkryjesz zmienność rynków. Pomyśl że jak ktoś akumulował ETF na SP500 od powiedzmy połowy 2021 roku to też teraz byle kto może mieć lepszą średnią. haha jaki debil no nie?
  • Odpowiedz
@mam_odwage_nic_nie_osiagnac: a jaką masz średnią? Nie uważasz że za wcześnie zacząłeś skupować? Wiem że to takie pytanie że teraz to każdy wie że wcześniej było drogo, ale nie było wtedy przesłanek że kurs może spaść? bo ja tak szczegółowo tego nie obserwuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz