Wpis z mikrobloga

Użytkownik @wojna:, nr 79 w wykopowym rankingu, od lat spamujący antyszczepionkową i ostatnio prorosyjską narracją, dodaje filmy z ruskich kanałów na Wykop - poniżej wpis z protrumpowskim filmikiem z zaledwie 38 wyświetleniami dodany przez @wojna: praktycznie od razu po wrzuceniu go na Youtube.
Jakie treści znajdują się na tym kanale powstałym, przypadkiem, w czerwcu 2014 r.?
Ukrainian refugee says: Ukrainian Azov army is even worse than fascists
Ukraine fires on journalists who covering the conflict in Mariupol
Zelensky is the real devil, multiple dissidents kidnapped or shot dead
In Odesa, Ukrainian army deploys weapons in school, you will know why next time the bombed school.
Putin speech on 2022-03-18, the 8th anniversary of the reunification of Crimea
The Ukrainian army drove the tanks to the 9th-floor high-rise residential area, and fired from there - xD
The Russian Army Provides Humanitarian Aid to Ukrainian Residents - Eva Bartlett Reports
Peskov on DNA - specific biological weapons

To tylko wycinek z wielu proruskich filmików dodanych przez ten kanał.
Uwagę zwraca fakt, że nawet kilkumiesięczne filmiki mają bardzo mało wyświetleń, więc powstaje pytanie - dlaczego jeden z najbardziej aktywnych spamerów i rosyjskich trolli na Wykopie tak wcześnie i ochoczo udostępnia filmy z jawnie propagandowego prorosyjskiego kanału?
Opcje są dwie - albo jest totalnym szurem i targetem takich ścierwokanałów i rosyjskiego przekazu, albo pobiera za to hajs. Osobiście skłaniam się ku drugiej opcji, z uwagi na częstotliwość dodawania przez niego prorosyjskich, antyukraińskich i antyszczepionkowych wysrywów.

#ruskapropaganda #rosja #ukraina #onuce #wojna #ruskitroll #neuropa
paragonik - Użytkownik @wojna:, nr 79 w wykopowym rankingu, od lat spamujący antyszcz...

źródło: comment_16600569346ZhCIzj7imHo8dUqHPga5O.jpg

Pobierz
  • 18
@paragonik: Dziękuje za szczegółową analizę mojego wpisu. Więc wyjaśnię pokrótce, i wrzucę ten post jeszcze raz, tym razem streamable. Szukałem sobie powyższego filmiku, i znalazłem go właśnie na tym kanale. Nie sprawdzałem, co dany kanał udostępnia, bo po co, skoro zainteresowany byłem konkretnym filmikiem, który znalazłem. Resztę już znacie.