Wpis z mikrobloga

Czy ja nie umiem szukać czy w tym roku ceny za lasty #!$%@?? Jakbym kupił wycieczke 3 miesiace temu to pewnie bym zaplacił taniej niz teraz z wylotem na pare dni do przodu. W tym roku jest brana jest pod uwage grecja majorka lub malta ew sardynia ale dosłownie przeceny sa o 10%. Tez macie takie wrazenie w tym roku ze trzeba brac co jest, pluc w brode ze mozna bylo kupic wczesniej, a nie czekac?
#wakacje #lastminute #podroze
  • 7
@niesmieszny_czlowiek: niestety tak jest, kierunki które nie wymagają testów na koronę przed wyjazdem i po w tym momencie są najbardziej oblegane. Znajomi pół roku temu za wyjazd do Bułgarii płacili ok 2400 na osobę a teraz te same wakacje 3500. Takie czasy (_ )
@niesmieszny_czlowiek ja w tamtym roku kupiłem wycieczkę za 1,2k ale to był maj i czerwiec ale jak sprawdzałem później w sezonie to ok 3-4k. W tym roku w sezonie ten sam hotel 4-5k ale nigdy w życiu bym tyle nie wydał na ten hotel. Tym bardziej, że nie jestem typem leżącym na leżaku przed hotelem. Fajne miejsce, hotel dla dorosłych ale jedzenie i picie kiepskie a standard taki właśnie na max 2k.