Wpis z mikrobloga

Nie znam się na mikroblogu ale coś napiszę, takie małe #coolstory - mój związek trwa od sześciu lat, i wszystko układało się raczej dobrze - czasem lepiej, czasem gorzej - wiadomo. Mam takie wrażenie, że to ta jedyna, że związek na całe życie. Postanowiłem więc, że pora się oświadczyć, zarezerwowałem na luty (bo wtedy mamy rocznicę) jeden z lepszych hoteli w Krakowie, obmyśliłem sobie jak chce to zrobić, wybrałem pierścionek, chciałem z tego zrobić idealny wyjazd i pod koniec się oświadczyć. I wiecie co? Dzisiaj ze mną zerwała. Nie polecam nikomu czegoś takiego, nie sądziłem, że to może aż tak cholernie boleć. #rozowepaski #tfwnogf
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@burakdupek: Aleś Ty agresywny słownie ;O

Matko bosko, skąd Ty wiesz dlaczego ona od niego odeszła? Nie było Cię tam.

Poza tym napisałam mu, że może do siebie wrócą, bo taka jest prawda, że nie takie cuda się zdarzały i później ludzie się schodzili i żyli długo i szczęśliwie.
  • Odpowiedz
@najman: (#) no, a co?

@mozaika: (#) #!$%@? mam, dlaczego od niego odeszla, w ogole #!$%@? na jego historie bo przeciez tego jest pelno. tylko takie utrwalanie wizerunku kobiety-ksiezniczki mnie irytuje. potem takie gimbusy w to wierza
  • Odpowiedz
@burakdupek: A mnie irytuje jak koleś obraża laskę, której nawet nie zna, że niby:

zwiazek z tepa dzida, ktorej sie po 6 latach odwidzialo, bo nowa dostawe erazmusow z tira wyladowali xD


Hehehe.
  • Odpowiedz
@Ciupciak: Mógłbym prawie kropka w kropkę napisać to samo w zeszłym roku, tyle co zmienić miasto docelowe i troszkę skrócić staż. Nawet na odchodne to samo usłyszałem...przynajmniej na początku, bo później, gdy zacząłem zgłębiać o co poszło, to okazało się, że jestem #!$%@?, a powód był całkiem inny ;] Nie łam się bracie, teraz jest tragicznie i najgorzej na świecie, ale wkrótce będzie lepiej. Za czas jakiś znośnie, a później
  • Odpowiedz
@mozaika: porozmawialiśmy dłużej i powiedziała, że nie jest gotowa na poważny związek. Ręce mi opadły. Chce decydować tylko za siebie, nie chce być odpowiedzialna za inną osobę, chce pomieszkać sama i sama być sobie panią. Ze mną czuła się jak stare małżeństwo.

@najman: Dzięki Najman! W sumie to masz rację. Zaraz sobie pójdę kupić coś dobrego, a jutro się szarpnę na karnet na basen - zawsze chciałem chodzić
  • Odpowiedz
@Ciupciak: Co?! Nie jest gotowa na poważny związek, a była z Tobą 6 lat? Pls.

Coś mi się wydaje, że kręci, ale co ja tam wiem ¯(ツ)

Różnie może jeszcze być. Teraz się zastanów czego Ty naprawdę chcesz. Powodzenia!
  • Odpowiedz
@Ciupciak: kobiety zwykle nie rezygnują nie mając planu B, no ale faktycznie może chce mieć chwilę wytchnienia. Ja miałem podobnie, związek z liceum i rozstanie po 4 latach, z tym, że od razu wskoczyła w kolejny związek.
  • Odpowiedz
@Ciupciak: z tym brakiem gotowści na poważn związek to chyba kręci - nie wierzę w takie wytłumaczenie po 6 latach.

Jestem w prawie identycznej sytuacji, z tym, że oświadczyć miałem się w Święta w naszej rodzinnej miejscowości, a zerwanie nastąpiło trochę ponad 2 miesiące temu. Jak napisał kolega wyżej, teraz jest tragicznie i najgorzej na świecie, ale wkrótce będzie lepiej. Za czas jakiś znośnie, a później to już całkiem dobrze.
  • Odpowiedz
w ogole mirki, straszycie tymi historyjkami ze ja #!$%@?. to musi byc straszne, ale to zawsze w dlugim okresie facet bedzie sprite, nasze na wierzchu itd. wyswiadczaja wam przysluge, bo niby po co byc z taka kobeita wyzwolona.

@Ciupciak 24 lata, naprawde niewiele jej zostalo i bedzie tego zalowala jak #!$%@?. co prawda nie ma sie z czego cieszyc, ale pamietaj ze wartosc faceta rosnie z wiekiem. a babska po prostu
b.....k - w ogole mirki, straszycie tymi historyjkami ze ja #!$%@?. to musi byc stras...

źródło: comment_0AftjJtXXOUYwkmbj1fHyYS3wGPf6bR6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz