Wpis z mikrobloga

Cześć, jakiś czas temu złożyłem sobie zestaw thrustmaster t300+th8a i ręczny slimmasters.
Problem mam z ustawieniem gier/kierownicy.
W Forza horizon 5 nawet nie jestem pokonać normalnie zakretu z prędkością 100 km/h (Spinuje mnie). Tak szybko to nawet moj stary freelander( prawdziwy) pokonuje zakręty, a co dopiero powinno audi z czterobutem w grze. Na yt niby oglądałam ustawienia, ale wiele mi nie pomogło. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#simracing #thrustmaster
  • 8
@Leniek: z tego co wiem, forza jest bardziej arcadeowa, assetto tez mam, ale juz calkowicie mnie przerasta ilość opcji. U mnie w gracie nie ma sily absu, twardości sprężyn czy pierdyliona innych rzeczy, a ja nawet samej kierownicy ustawić nie potrafię xD
@Leniek: nie zgadzam się, gram czasem w forze 4 na kierownicy i bardzo przyjemnie mi się gra.
@kaczan34: miałem t300 i nie miałem żadnych problemów, nie wiem gdzie tkwi problem, może za dużo gazu dajesz na zakrętach, włącz sobie kontrolę trakcji,stabilności i zobacz czy problem nadal występuje.
może kojarzysz jakieś gry z otwartym światem, w ktorych da sie pojeździć na kierownicy?


@kaczan34: Wolna przejażdżka w WRC, jakieś duże mapy w Assetto Corsie i gry ciężarówkowe typu ETS, do miejskiej jazdy City Car Driving.