Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 201
Mithrandir to był mega giga koks, zleciał za Balrogiem bo wiedział że trzeba go zutylizować. Kazał obieżyświatowi zabrać wszystkich bo by mu tylko przeszkadzali. A potem pod Minas Tirith przyleciały nazgule to je przepędziły latarką z laski. #!$%@? latarką z laski, nazgule pokonał rozumiesz?
wfyokyga - Mithrandir to był mega giga koks, zleciał za Balrogiem bo wiedział że trze...

źródło: comment_1660003097LS5Z55DYGV4hHVhVDC8M32.jpg

Pobierz
  • 34
@wfyokyga: Jeszcze ciekawiej miał sam Balrog z Morii. Wyobraź sobie że twój pan i władca został pokonany i wysłany na wieki w odchłań, forteca zrujnowana i zatopiona, ale tobie szczęśliwie udało się uciec, więc wchodzisz do jakiejś głębokiej jaskini w Śródziemiu i idziesz spać. Śpisz sobie tak kilka tysięcy lat aż tu w trzeciej erze jakieś takie stukanie kilofa. Robisz więc ludobójstwo na krasnoludach bo co cię będą #!$%@? budzić. Po
@korkyx: Najzwyczajniej opisałem co się działo w komiczny sposób. Moje.
@Czolo123456: W Morii była starożytna klatka schodowa biegnąca do najgłębszych odchłani, nie zrobiona przez krasnoludy. Jak ją zobaczyli to powiedzieli "fajna se ta klatka, a moga se ja ją przedłużyć?" Więc przedłużyli ją w górę a na szczycie dupli sobie wieże. Z czasem kompletnie zapomnieli gdzie jest więc przeszła ona w mit, ale bodajże w książce Gimli o niej wspomina
@wfyokyga: najwieksza beka jest z Aragorna syna Arathorna xD gość dostał fuchę po znajomości po pijaku od znajomego czarodzieja (to jest akurat fakt autentyczny) a z racji że nic nie umiał no to yyyy będziesz zaginionym dziedzicem chwały Numenoru xD kij z tym że przed wojną o pierścień o Numenorze słyszało w ogóle 14 osób w Śródziemiu xD łatwa fucha i nikt ci nic nie wypomni bo nikt się nie zna
@BadaczCzosnekElementarnych: Nie no trochę przesadzasz. Aragorn może i był menelem z rodu Isildura, ale z tych dobrych to został tylko on bo pozostałych potomków królewskiego rodu Numenoru to można było szukać conajwyżej wśród czarnych psychopatów z Umbaru, a ci raczej dali by dupy Sauronowi niż poprowadzili opozycję. Podobnie z Númenorem, jak przystało na prawdziwych übermenschy ci na długo przed wojną o pierścień skolonizowali sporą część Śródziemia i wyzyskiwali miejscowych którzy czcili
@mtgosciu: To jest w sumie jedna z rzeczy która nie do końca wiem jak się wydarzyła, mianowicie Gandalf dostał pierścień ognia od Cirdana, pracownika stoczni gdańskiej. Tyle że miał ten pierścień na sobie podczas walki z Balrogiem, jednakże pierścień nadal był w posiadaniu Gandalfa po walce z tego co dobrze rozumiem, czyli został przetransportowany razem z duszą Gandalfa do komnat Mandosa podczas gdy ten dostał nowe ciało? Jeżeli tak to znaczyłoby
@Papieszpolak6996: Mirek, skoro znasz tak dobrze lore LOTR, powiedz mi, jak Gandalf stał się Biały z Szarego? Na filmie to było wybitnie #!$%@? przedstawione. On umarł i zmartwychwstał czy zostało mu 1HP po zrzuceniu Balroga z wieży, położył się na plecach żeby odpocząć, Balrog uderzył o glebę, wjechał EXP i Galdaf przylevelował?