Wpis z mikrobloga

Jak typujecie walke Bomby z Ferrarim? Ja kupon pewnie postawie po media treningu, ale rozmyslam czy juz tego nie zrobic, bo kurs na Bombe 2.06 bardzo kuszacy. Ferrari jak to ferrari, znowu nie bedzie trenowal. Zreszta juz na wywiadach wspomina, ze bomba trenowal 11 lat stojke, takze wymowka porazki juz obrana.

Ludzie sugeruja sie tym, ze Tarzan wygral z Bomba ale nie zapominajcie o roznicy wagi w ich walce. Tutaj Bomba ma duzo do zyskania, bo jak wygra to i fame urosnie i pewnie kolejne glosne walki w kolejce, a po porazce to dostanie moze walke z jakims Karwatem albo rewanz z Tarzanem. Jak dla mnie na punkty Bomba, a po walce wymowki Ferrariego, ze krotko trenowal, ze rece kontuzjowane, ze dlugi staz Bomby itd.

#famemma #highleague
  • 25
@44kr o to chyba dla mnie faworytem Ferrari. Będzie pewnie silniejszy i zapasy będą tutaj duuuza przewaga. I w sumie wolę żeby on wygrał, bo jakoś ten bomba mi nie podchodzi.
@SkyWer: To bedzie ciekawa walka. Ferrari weselniakiem moze uspic, ale patrzac na jego wszystkiego walki to tylko udalo mu sie tylko z polakiem. Wydaje mi sie, ze bedzie szukal parteru i tam ubicia, to jego jedyna szansa bo bedzie silniejszy od bomby. W stojce wydaje mi sie, ze Bomba bedzie lepszy. Ogolnie przeczucie mam, ze po walce znowu jeden z nich bedzie niezadowolony i bedzie miec pretensje do sedziow