Wpis z mikrobloga

Kto nie widział na żywo agro drona ten nie wie jakie to jest bydle.
Ogólnie uważa się, że dron to jest taki większy od ręki, a nie większy od Ciebie... Przyznaję, sam byłem w szoku.
Trafił w nasze ręce takowy do naprawy, spawaczem nie jestem, a "elektronikię", ale kolejna firma pomoże. Pomoc charytatywna, po kosztach. Wiecie gdzie sqrwiel trafi z naklejką wykopu jak go ogarniemy? Mam nadzieje, że chociaż materiał filmowy podeślą, tyle oczekuję, druga firma z naklejką swoją też. Naprawa trwa, a stabilizatory/lotki do granatników już się wydrukowały. Nawet producent podesłał niezwłocznie informacje, o które pytaliśmy. #!$%@?ć rosję.
#ukraina
  • 10
  • Odpowiedz
@tttomasz: one chyba przenoszą nawet 10 kg ładunki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety łatwo je trafić nawet z karabinu dlatego chyba latają nimi tylko nocą, tak gdzieś czytałem :)
  • Odpowiedz
@dzangyl: Tak, to jest tak ogromne, że do auta się nie zmieści i kamieniem byś pewnie trafił. To tylko agro dron. Ale udźwig robi wrażenie, a wydawało mi się, że dużo dronów widziałem i naprawiałem.
  • Odpowiedz
@tttomasz: Jak go naprawisz ogarnij (jak masz kamerkę termo) czy od dołu/boku nie ma jakiś wybitnie mocnych hotspotów. Jeśli są spróbuj je wyizolować czymś.

Większy dron = więcej ciepła

Większość uzbrojenia ziemia - powietrze kacapów jest na podczerwień. Jeśli np. bateria lub jednostka centralna będzie świecić "mocno" w podczerwieni to igła lub inna gówno broń łatwo to namierzy.
  • Odpowiedz