Wpis z mikrobloga

Śmieszą mnie typy które są ofiarami trollingu Barneya traktując każde jego słowo śmiertelnie poważnie. To uczucie kiedy jakiś Mirek dowartościowuje się chłopeckiem który celowo nabija w butelke takich frajerów. Barney się nad wami lituje pozwalając wam w jakiś sposób się dowartościować Bo robota w korpo od 10 do 10, kredyt , inflacja, karta debetowa wasz majestat jak to Stonoga mawiał.
Tymczasem Barney król życia sra na wasze problemy. Nie musi się obnosić nową furą ,skórą i komórą by stwierdzić, że Pawełek jest po prostu majętny z bliżej nieznanego powodu.
Facet jeździ sobie po Polsce bez celu. Bo tak bo lubi. Ceny Paliw poszybowały w górę Barney się tym nie przejmuje. Jego praca raczej dla przyjemności, bez stałego grafiku bez poczucia obowiązku. Bocian czy to piątek czy świątek leci na stół dzień do roboty można zaryć. W Warszawie mieszka ustawił swoją rodzinę tam. Jak ma kaprys to se łódką na mazury w sezonie poływa kiedy chce bo go na to stać. Ile kasy w szkolną wtopił tylko on wie. I kto bogatemu zabroni?
#kononowicz
  • 9
@Towarzysz_Sobaka: Dlatego lubię tego chłopecka :P sam czasami pojechałem do Sopotu na Molo spalić sobie szluga i wrócić xD Powiem tak jest jaki jest, jego poglądy nie są moimi, ale w odróżnieniu od brata widać, że dla rodziny dużo by zrobił, no ale barney to jest barney O TO JEST DOPIERO BARNEY ! trochę poznał internety i sam już świadomie troluje i myślę, że te niektóre swoje "odpały" to świadomie robi.
@the_mondel_2: Nie wnikam skąd ma kasę. Faktem jest, że może sobie pozwolić na więcej niż przeciętny zjadacz chleba i realizować swoje dziwne fanaberje
@Bart-Max: Ja zawsze sobie cenię trollów pokroju Trzeba być czujny kiedy Barney wkręca a kiedy mówi serio.
Szkolna ma niezłe zwroty akcji bo wizja szkolnej Pawełka okazała się antylateksowa i Sławkowi chociażby Pawełek ręki nie podał a Niemiecki może nie okazał się szarą enimencją ale na pewno
@salamsalejman: Nie w tym rzecz. Bo można pracować w gównianej robocie i zarabiać grosze. Tyle z życia mają stereotypowe boomerki pokroju Pawełka. Barney mimo iż kreuje się na głupszego niż jest ułożył sobie życie tak by czerpać z niego garściami.
Nie wnikam też w jaki sposób zebrał swój majątek, ale jeśli nie dostał lub nie wygrał tych pieniędzy to musi mieć łeb na karku i taki Mariusz Nieboży pseudo testoviron podlaski