Wpis z mikrobloga

Czasami jak sobie pomyślę jaką fabułę mógłby zrobić CD Projekt RED na silnikach Ubisoftu, który całkowicie #!$%@? gry fabularnie, to aż mnie telepie. Gram obecnie w Far Cry 6. Jak widzę jakie możliwości ma Dunia engine albo nawet assassinowy Anvil, to aż mi się smutno robi jak widzę ten niewykorzystany potencjał. Na Dunia mógłbyś spokojnie zrobić fabularną gre dekady. To najlepszy open world FPS silnik jaki widziałem obecnie. Straszna strata zasobów i pracy świetnych programistów. Dosłownie jest mi żal, że Ubisoft ma tak dobre silniki i robią taką #!$%@?.

#gry #pcmasterrace #xboxseriesx #xbox #xboxone #ubisoft #cdprojektred #ps5 #playstation #komputery
Pobierz
źródło: comment_1659961901PVCMGuovdknVpS8LVuwKyP.jpg
  • 51
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ale_co_to: No jak jestes madrzejszy od Kotaku i Bloomberga to pozdro ziomeczku. Wydali w ostatnim czasie kilka gier z masywnym budzetem, w ktore nikt nie gra i odbija im sie to czkawka. Dodatkowo ida w woke content i chory story line, wiec to ich dodatkowo dobija. Watchdogs Legion, Raiders republic, Hyper scape. Dalej wymieniac?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@M4A1Q123: Chociazby tego, ze Twoja uposledzona protagonistka z duza glowa nie moze wskoczyc na murek pol metra, bo mapa jest nieoskryptowana. Strzela z pseudo strzal, ktore nie maja nawet trajektorii lotu, a drzewa to makieta, ktore z niczym nie wchodza w interakcje. Natomiast na Dunia mozesz jezdzic wszystkim i wsiac w samolot, #!$%@? sie w las i wszystko #!$%@? i splonie.
@NielegalneKretowisko: Oni chyba poszli w ślady blizzarda i chcą zrobić grę dla każdego i w wyniku tego wychodzi że gra jest dla nikogo. Pamiętam kiedyś odpaliłem watch doga 2 to ten humor był taki cringe że nie wytrzymałem nawet godziny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ale_co_to: Ubisoft Entertainment SA reported revenue that missed analysts' estimates as the company struggled to keep up a pipeline of new games during the pandemic. The French gaming studio, which publishes popular titles including Assassin's Creed, posted third-quarter revenue of 665.9 million euros ($757 million), down 31%.Feb 17, 2022