Wpis z mikrobloga

nie każdy ma czas by kupować wszystkie konsole i grać na nich. Dla exclusivow już lepiej Nintendo niż PS


@przegro_pisarz: chyba, że ktoś chce grać w gry, które nie wyglądają jakby wyszły 15 lat temu. Wtedy Nintendo odpada.
  • Odpowiedz
no tak grafika najważniejsza xD


@przegro_pisarz: a czy jak tak mówię? Sam dużo gram w gry indie akurat. Co nie zmienia tego, że taki Horizon Forbidden West zrobił mega wrażenia.

mi się te kolorowe gierki
  • Odpowiedz
@dzeksondzekson: Wybieram mądrze dlatego zawsze kupuję PS choćby dla tych kilku ex-ów. Cloud save'y ani PS plus mnie nie obchodzą bo mam gry na fizycznym nośniku i tylko tryb single. Ogram, sprzedam i kupuję następną grę, która mnie interesuje a jestem wybredny w tym temacie
  • Odpowiedz
@dzeksondzekson narazie ps ma exclusive. I kilka gier ktore nie wyszlo na xboxa jak final fantasy 14. Ale z roku na rok xbox game pass jest coraz lepszy. Do tego Microsoft coraz wiecej firm kupuje. Mam wrazenie ze xbox w przyszlosci zmiecie playstation z planszy tym co oferuje, juz teraz gamepass jest zajebiscie atrakcyjna oferta.
  • Odpowiedz
@dzeksondzekson: Gamepass nie jest za darmo, tylko dostajesz gry w ramach abonamentu… To tak jakbyś powiedział, że na Netflixie masz za darmo rzeczy.
W ogóle ta grafika jest totalnie z torby.
Porównajmy gry wydane przez studia Sony i Microsoft od czasu nowej generacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
To tak jakbyś powiedział, że na Netflixie masz za darmo rzeczy.


@CyprianFonda: no tak, na Netflixie mam za darmo filmy i seriale w ramach abonamentu.

Porównajmy gry wydane przez studia Sony i Microsoft od czasu nowej generacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@CyprianFonda: MS wydał FH5 w którą gra 10 milionów ludzi, Sony wydało DLC do Horizona.
  • Odpowiedz
@Cinkito: w ramach abonamentu. Czyli za abonament płacisz. Za darmo nic nie masz.
Porównanie z Netflixem zamierzone, bo sporo gier i sporo to takie 5-6.

Rachet, Returnal, Demon Soul, Slackboy, Horizon, GT7, Morales.
Vs
FH5 i Halo.
Proszę Cię. Widać, że w nowego Horizona nie grałeś, że tak mówisz. Fakt, że to typowa kontynuacja. Graficznie to jest inna liga w stosunku do jedynki. Sama gra tez się różni. Skończyłem jedynki
  • Odpowiedz