Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
a mnie interesuje

@VrubeL: a mnie gówno interesuje co Ciebie interesuje ¯\_(ツ)_/¯

Więc następnym razem gdy piszę komentarz o userze X to nie zawracaj mi dupy jakimis swoimi urojeniami nie mającymi nic wspólnego z X

  • Odpowiedz
  • 1
@MglawicaKraba ej jak już się poskarzyliscie moderacji na niewygodne wpisy w żaden sposób nie łamiące regulaminu to o czym ja mam z wami dyskutować hipokryci?

Dodatkowy gwóźdź który sobie zaaplikowałes nie pozwala ci stwierdzić że nie pisałeś o X tylko o sobie?
Dawaj mema o ukr nie bądź hipokrytą xddd
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
to o czym ja mam z wami dyskutować hipokryci?

@VrubeL: nie wiem - hipokryzji bohatera wpisu, który drze szaty z powodu naśmiewania się ze śmierci kogokolwiek, ale gdy ten ktokolwiek już mu jest dalszy kulturowo i rasowo to heheszki, się uduszę (nos na pół twarzy) beka iks de de de? Wiesz, temat który usilnie próbujesz zmienić wszelkimi whataboutismami? ( ͡º ͜ʖ͡º)

@wiecznylowcaumyslow: nie grzeszący inteligencją
  • Odpowiedz
  • 1
@MglawicaKraba ok o hipokryzji bohatera wpisu już było a ciągle nie odpowiedziałeś o swojej. Powtórzę, wal mema , wołaj wirtualnych kolegów i jak będzie w gorących odszczekuje.
  • Odpowiedz
  • 0
@wiecznylowcaumyslow już wiem o tobie wszystko. 30 latek na utrzymaniu itd. resztę inwektyw ci oszczedze bo nie będę znizal się do waszego poziomu. Wróżbito Macieju namow szefa na mema bo wychodzicie na pajaców i xdddd hipokrytów.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@VrubeL: jakiego mema? Znowu jakieś Twoje rojenia, którymi na siłę chcesz zainteresować innych? Zmykaj już panie żabko, znaczy wróbelku, bo przyjdzie zły Żyd z chomąto i będzie Tobą oral pole


  • Odpowiedz
  • 0
@MglawicaKraba uuu zabawne a może ją na PSL całe życie głosuje? A może wcale nie biorę udziału w życiu politycznym? A ty już mnie zaszufladkowales bo tak ci gwoździe nakazały? A może to ja jestem żydem? I cyk zwoje popalone.jakiego mema? Xdd takiego który w przeciwieństwie do autora stwierdzi że równie potrafisz się śmiać z osób bliższych ci kulturowa. No chyba że śmiejesz się jak autor z osób tylko dalszych. Czyżbyś był
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wiecznylowcaumyslow: też odnoszę wrażenie, że trochę już tu kopiemy leżącego ( ͡º ͜ʖ͡º)

PSL całe życie głosuje

@VrubeL: a wyprzesz się konfy jeszcze dwa razy nim zapieje kur? ( ͡º ͜ʖ͡º)

równie potrafisz się śmiać z osób bliższych ci kulturowa.

A mało się nabijam choćby z Polaków z konfy?¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
ale ja mam w nosie ten wpis więc nie wiem po co się tak rozpisujesz? Ja piszę o hipokryzji neuropa. ru. Zróbmy eksperyment. Zrób mema o śmierci obrońców azovstalu, zawołaj kolegów z listy i jeżeli będzie miał tyle samo plusow co mem tego śmiecia to przeproszę i uwierzę z neuropa. ru nie jest hipokrytami. Pasi? Przegieliscie palę raz to czemu nie drugi? Wolność słowa, no poza niewygodnymi wpisami,które usuwacie, to przecież wasze
patykiempisane - > ale ja mam w nosie ten wpis więc nie wiem po co się tak rozpisujes...

źródło: comment_1659978363JBQvST7jmaRdIkoCy6wBNy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@wiecznylowcaumyslow buhahaha ale ty zabawny jesteś. Serio myślisz że jesteś w stanie mnie obrazić? Przegryw ze strony z kotkami xdddddd
@MglawicaKraba nie sądzę żeby Polacy byli ci bliżsi kulturowo. Nalegam na obrońców z azovstalu. Udzwigniesz? A konfy mogę się wyprzeć jeszcze sto razy nigdy na nich nie głosowałem xd. Ale wasze małe móżdżki muszą kogoś zaszufladkować bo inaczej gwoździe wam rdzewieją
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@VrubeL: ok, więc skoro mamy to za sobą, to może wróćmy do gościa, który (w przeciwieństwie do mnie) twierdził, że są rzeczy z których się śmiać nie wolno (po czym z dokładnie tych rzeczy się śmiał "bo Murzyn"). Jaki fikołek tym razem?
  • Odpowiedz
  • 0
Nalegam na obrońców z azovstalu. Udzwigniesz?

@VrubeL: nie za bardzo mam pomysł

Ok poczekaj na instrukcje. A z mema to chyba jakiś dzban z którego neuropa chce zrobić kogoś sławnego. Nie wiem nie znam w nosie mam. EOT
  • Odpowiedz