Wpis z mikrobloga

  • 1
@MglawicaKraba porównanie pielgrzymów bez wpływu na swoją sytuację do stawiającego się ćpuna xddd a teraz zrób do tyłu tylko na kręgosłup uważaj. Ten z kości bo nie moralny
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@VrubeL: porównywanie (i uwaga - cytuję słowo w słowo bohatera tego wpisu):

naśmiewania się ze śmierci kogokolwiek


Oraz

naśmiewania się ze śmierci kogokolwiek


I Ty chciałeś coś powiedzieć o "fikolkach" (zakladam)? XD
  • Odpowiedz
@patykiem_pisane: Kat0licy co chwila toczą podś#!$%@? ze śmierci przedstawicieli jakichś nielubianych grup społecznych, więc najwyraźniej Pan Bóg w swojej ogromnej roztropności zebrał kilku najwierniejszych do kupy i hurtem zabrał do siebie by pokazać jak to jest fajnie.
  • Odpowiedz
  • 0
@MglawicaKraba aha to teraz porównaj plusiki które dostali nasmiewajacy się ze śmierci ćpuna i pielgrzymów i wal do przodu jak masz jeszcze sile. Pomijam fakt ile banów poleciało po murzynku a ile nie poleciało po pielgrzymach. XD
  • Odpowiedz
@VrubeL: ja #!$%@? xD ty serio jesteś wybitny inaczej. Ręce odpadają.
Ile gwoździ masz w mózgu? Jesteś w stanie robić 2 rzeczy na raz, czy jak robisz wdech lub wydech to zastygasz w miejscu?
Próbujesz bronić ewidentnej hipokryzji i to w tak żenujący sposób. No noworodek ma więcej rozumu od ciebie.
Aż mi się niedobrze zrobił od tej żenady
  • Odpowiedz
  • 1
@wiecznylowcaumyslow hipokryzja jest zestawienie ćpuna i bezbronnych pielgrzymów ale co ja tam wiem. Nie mam gwoździ w mózgu i potrafię oddychać nie zastygając. Porownales ilości plusów np czy niewygodnie? A może bany? Nie, też nie zgadza się pod tezę. Śmierć orków jest nieśmieszna ale ukr już można? A może nie powinniśmy śmiać się ze śmierci ukr bo neuropa. ru wyzwie nas od urbanow sory ruskich onuc? Nie ma większych hipokrytów od lewarow
  • Odpowiedz
@VrubeL:

ale co ja tam wiem

Nic. Nie po raz pierwszy udowadniasz, że gówno wiesz, ale jednak coś tam ujadasz.
Typ się zesrał, że ludzie nabijają się z czyjejś śmierci:

Nabijanie się ze śmierci kogokolwiek jest nie tylko nie w porządku, ale jest zwykłym buractwem

KOGOKOLWIEK
Głupio mu pewnie było napisać, ze jego zdaniem buractwem jest nabijanie się ze śmierci ludzi bliższych mu ideowo, ale śmierć innych ludzi to w sumie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@VrubeL: a co mnie obchodzą plusiki czy bany. Mnie interesuje, że bohater wpisu z jednej strony drze szaty z powodu naśmiewania się ze śmierci kogokolwiek, ale gdy ten ktokolwiek już mu jest dalszy kulturowo i rasowo to heheszki, się uduszę (nos na pół twarzy) beka iks de de de

A teraz aport i rób fikołka ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
@MglawicaKraba a mnie interesuje czy neuropa. ru zachowuje się jak autor wpisu czy tylko broni się przez atak? Do aportu cię nie namawiam bo po tych dwóch fikolkachb zawal murowany.
To jak będzie mem o ukr w gorących czy hipokryzja?
  • Odpowiedz
@VrubeL: xDDDDDDD ty masz czelność mówić coś o fikołkach. Jestem zafascynowany kim są takie ameby jak ty. Jesteś bezrobotnym patusem po 30 na utrzymaniu matki? Robotnikiem na jakimś zadupiu tego kraju, który nigdy nie opuścił swojego powiatu i świat poznaje z tweetów konfederacji? Masz jakieś problemy rozwojowe?
Serio, co sprawia, że jesteś tak bardzo przekonany o swojej wyższości, mimo że upokarzasz się na każdym kroku i wręcz emanujesz niewiedzą, chłopskim rozumiem
  • Odpowiedz
  • 0
@wiecznylowcaumyslow no to jak już się opisałeś to może doczekam się tego mema? Zawsze mnie śmieszy dyskusja z baranami, które z braku argumentów nagle bawią się we wróżbitów Maciejów i próbują wywróżyć kim jestem xdd.
  • Odpowiedz