Wpis z mikrobloga

Ciekawe kiedy Europa zmieni zdanie i zacznie na poważnie dbać o swoje granice.
Jeszcze 15-20 lat i każdy kryzys w Afryce czy Azji to będzie od #!$%@? biedaków próbujących się tu dostać.
Jak się ich wszystkich będzie wpuszczać to bardzo szybko stracimy wygodne życie jakie mamy.

To jest najgorsze, że wraz z partiami liberalnymi społecznie wybiera się pakiet "kto chce niech sobie tu wjeżdza #!$%@? xD". Mam nadzieję że niedługo się to zmieni, a nie przy okazji kolejnej fali imigracji tęgie umysły europy będą się zastanawiały dlaczego prawica notuje wzrosty xD

A odpowiedź będzie prosta. Ludzie nie będą mieli sensownego wyboru. Ja jestem społecznie lewicowy ale jak przy okazji kolejnego kryzysu imigracyjnego znowu nie będzie zdecydowanej odpowiedzi no to na ten moment sensowne rozwiązanie proponuje jedynie prawica.
#europa #imigracja
Kantar - Ciekawe kiedy Europa zmieni zdanie i zacznie na poważnie dbać o swoje granic...

źródło: comment_1659917517TpRyOJxw3v889CoZZgbuGY.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@Kantar: dlatego trzeba ich wszystklch skierować do pracy w rosji po jej upadku. z miliard ludzi z innych krajów zmieniłoby to coś w stany zjednoczone Azji :) a ruskim zostawić Moskwę i pare innych miast, tam się zmieszczą wszyscy prawdziwi ruscy
  • Odpowiedz
nie wiem, odniosłem tylko wrażenie jakbyś uważał obcokrajowców za gorszych, nie wiem może i błedne, w każdym bądź razie każdy zasługuje na szanse na godne życie


@riot69: no to niech zadba o te godne życie u siebie. Europa nie ma żadnego obowiązku zapewniać godnego życia mieszkańcowi każdej dziury na świecie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@riot69: w ramach równości xDDDDD świat nigdy nie był i nie będzie równy. Silniejsi zjadają słabszych, od zawsze tak było i się to nie zmieni. Zrób test i wyjdź na ulicę, wpuść do swojego domu bezdomnego albo nielegalnego imigranta i licz na to, że on się odwdzięczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
I tak chcę to im odebrać jeśli moje życie miałoby spasc poniżej pewnego poziomu


@Kantar: tak samo myślą niemce jeśli chodzi o kupowanie taniego ruskiego gazu i tym samym finansowanie ruskiej maszyny wojennej.
  • Odpowiedz
powinniśmy im pomagać i przyjmować w ramach po prostu równości


@riot69: Tyle, że wtedy drenujesz z tego kraju 0.5% najzdolniejszych ludzi (daj Boże aż tyle) a resztę zostawiasz w jeszcze większym gównie. Spójrz sobie na populacje Afryki i Europy, sprowadzisz miliony Nigeryjczyków, Etiopczyków i innych do Europy? Realną pomocą byłoby pomaganie im tam, na miejscu, masowo, a nie paru najbogatszym którzy mają kasę na przemytnika.
  • Odpowiedz
@pycc: no to zależy jaki poziom. Jakby to miało skutkować rozpadem państwa to chyba oczywiste, że nie warto #!$%@?ć się żeby kogoś ukarać.

A porównanie ogólnie nie ma sensu bo porównujesz sytuacje w której my aktywnie robimy coś złego (chociaż niemcy wycofują się z gazu rosyjskiego, od razu wszystkiego nie wyłączysz chyba że chcesz żeby największa gospodarka europy się rozleciała) vs sytuację gdzie nikomu nic nie odbieramy/dajemy bo nikt nie miał
  • Odpowiedz