Wpis z mikrobloga

Lubię Wrocław. Wiem, że to stwierdzenie może szokować, zwłaszcza, że tutaj na tagu to są wręcz seanse nienawiści odnośni Wrocławia.

Tak, wiem, że miasto ma wiele problemów (rozjechane chodniki, rozjechane drogi, wszędzie autka, korki, hałas, smród, ubóstwo, transport publiczny)

W poprzednim miesiącu miałem dość dużo wyjazdów po Europie, więc nie miałem czasu na swoje typowe weekendowe rutyny.

Natomiast ten weekend wreszcie spędziłem czas na mieście - ot po prostu spacery po Grunwaldzie, Biskupinie i Wielkiej Wyspie. Wizyta na dachu Galerii Dominikańskiej.

I kurde, fajnie tutaj jest. W zasięgu spaceru można tyle różnych miejsc zobaczyć, różniących się zupełnie totalnie klimatem, architekturą oraz historią.

Także życzę Wam miłego wieczoru oraz smacznej herbatki!

#wroclaw
Pobierz Bratkello - Lubię Wrocław. Wiem, że to stwierdzenie może szokować, zwłaszcza, że tuta...
źródło: comment_16598969055eCyKxHTBOcgwqqIbkV4RR.jpg
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bratkello:

Tak, wiem, że miasto ma wiele problemów (rozjechane chodniki, rozjechane drogi, wszędzie autka, korki, hałas, smród, ubóstwo, transport publiczny)


Jesteś pewny, że to nie o Łodzi?
Jesteś pewny, że to nie o Łodzi?


@FeZik: Pójdź sobie na Kościuszki, Mierniczą, Prądzyńskiego a wypisz i wymaluj - Łódź ( :.

Hałas - jak sobie chodzę po Grabiszyńskiej i rozmawiam, to przez hałas autek nie można na pewnych odcinkach w ogóle rozmawiać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bratkello: Ja też bardzo lubię i podzielam ten pogląd. Jak przeprowadziłem się tutaj z Krakowa to łapałem się za głowę jak tak można żyć; teraz po tych kilku latach absolutnie do grodu Kraka bym nie wrócił.
@Qullion: @Bratkello nie wiem jak Radom, no bo przez niego tylko przejeżdżałem, ale jeśli chodzi o jakość rządzenia miastem i efektywność poruszania się to Lublin bije na łeb Wrocław.
W ostatnich latach bardzo dużo zmieniło się w Lublinie na lepsze, gdy Wrocław przeżywa regres.
@onionspirit: Lublin to bije na głowę chyba Chełm, dziadostwo takie, że szkoda gadać, rządzenie miastem to się kupy nie trzyma. Brak jakiejkolwiek logiki w inwestycjach, bez samochodu to nie da się poruszać po mieście, komunikacja miejska jest jedną z najgorszych w kraju, przejść z jednego miejsca do drugiego to problem bo się w ogóle nic nie myśli o pieszych. Na 5 lat lepiej postawić ograniczenie, a poprawić asfalt na wiadukcie nie
Lubię Wrocław. Wiem, że to stwierdzenie może szokować, zwłaszcza, że tutaj na tagu to są wręcz seanse nienawiści odnośni Wrocławia.


@Bratkello: Oj tam, nabijamy się z Wrocławia i jego wad, wytykamy merytorycznie błędy obecnej i minionej władzy, a to dlatego, że właśnie wszyscy lubimy Wrocław i chcemy, żeby był jak najlepszy ;)