Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki! #somsiad postawił taki słupek w rogu działki. Na swoim oczywiście, ale strasznie to utrudnia wjazd do domu rodzinnego. Nie wiem po co ale stoi. Generalnie uważamy, że to prowokacja z jego strony i mamy na to wyjebkę. Pytanie do Was - jakie propozycje macie co możnaby śmiesznego zrobić z tym słupkiem? Kupa na górze słupka? Dwie?
#heheszki #budujzwykopem
GoodLikE - Mireczki i Mirabelki! #somsiad postawił taki słupek w rogu działki. Na swo...

źródło: comment_16598968576qPrOd1prpRtesXoVQkV9f.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@PieceOfShit: Blisko mnie też są domy które mają kostkę z podjazdu podciągniętą do samego chodnika mimo, że metr szerokości należy do gminy. Podejrzewam że musieli podpisać jakiś papier, że w razie czego można ją usunąć gdyby coś tam trzeba robić np. przy rurach. Czy w takim miejscu można stawiać sobie murki nie wiem.

Słabe jest jednak to, że zamiast pogadać z sąsiadem ktoś się trudzi i takie bzdury wymyśla żeby komuś
  • Odpowiedz
  • 0
@GoodLikE klasycznie jak nas Sprawa dla reportera nauczyła, jeśli to faktycznie jego słupek to zawieś na nim jakieś stringi, niech świat podziwia.
  • Odpowiedz
@Srasklacz: równie dobrze mógł powiedzieć, żeby mu po posesji nie jeździli... jeśli wgl coś takiego miało miejsce. czasami ludzie nie zdają sobie sprawy, że kogoś #!$%@?ą, bo ci #!$%@? tego nie mówią ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GoodLikE: na przeciwko działki sąsiada jest płot przy samym asfalcie i ludzie pewnie zjeżdżają na jego działkę. Droga się wydaje zbyt wąska. Nawet jeśli przepisy na to pozwalają to postawienie płota bliżej niż 3m do osi jezdni to najwyższy poziom egoizmu.
  • Odpowiedz
Poprawcie mnie jeśli się myle- podobno jeśli ty się nie godzisz na takie ogrodzenie jakie on zaproponował, czyli ten słupek, to musisz zostawić pół metra ze swojej działki i on z tym klinkierowym penisem też musi się cofnąć o pół metra. Widzę, że Ty ogrodzenia nie masz więc możesz zyskać całkiem legalnie 50 cm wjazdu
@GoodLikE
  • Odpowiedz
@GoodLikE: Po tym, że jak mówisz "utrudnia to wam wyjazd" oraz wyjeżdżonej trawie wnioskuję, że ten słupek jest dlatego, bo #!$%@?ście go ścinaniem zakrętu i rozjeżdżaniem mu trawy na jego działce. Znam podobną sytuację tylko z drugiej strony - znajomy postawił słupki ogrodzeniowe bo mu sąsiad notorycznie i ciężkim sprzętem rozjeżdżał trawnik bo mu się tak było łatwiej zabrać.
  • Odpowiedz