Wpis z mikrobloga

ja #!$%@? ludzie w moim bloku to idioci.. spie smacznie.. nagle o 10 ktos dobija mi sie do drzwi.. otwieram a tam sąsiadka...

s- Panie slawku dzisiaj będzie w naszym bloku o 13 kolęda.. może pomoże pan schody zamieść i klatkę

ja - typowy WTF? na twarzy.. - chyba pani sobie ze mnie żartuje ze mam zamiatać klatkę bo jakiś ksiądz będzie chodził.. w ogolę mnie to nie interesuje.. dowodzenia.
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mateuszekopciuszek: Jak chcesz sprzątać to sprzątaj. Ja wolę opłacić sprzątaczkę(co i tak robię skoro mieszkam w bloku). Więc nie wiem czego jeszcze oczekujesz. A jakbyś miał sprzątaczkę w domu to też byś odkurzał przed jej przyjściem?
  • Odpowiedz
@abcde: nie chce sprzatac. Ale jesli dla sasiada ksiadz jest kims waznym i chce zeby ladnie wygladalo to czemu do jasnego #!$%@? nie pomoc mu?? Zamknijcie sie wszscy w domach i lejcie na wszystkich obcych ludzi wokol.
  • Odpowiedz
@abcde: jestes moim sasiadem albo chocia mieszkasz blisko, czy po prostu stosujesz babska taktyke zmiany tematu bo nie mas jak obronic swojego zdania?

@Woozie321: dla mnie ksiadz tez nie iest nikim waznym, ale chce zyc w przyjazni z sasiadami i jakbys sie doczytal dokladniej to bys pojal, ze nie robie tego dla ksiedza tylko dla sasiadow...
  • Odpowiedz
@neib1: nawet nie skomentuje

@abcde: nazywam was #!$%@? nie dlatego bo sie nie zgadzacie ze mna, tylko dlatego bo sie zachowujecie jak ozieble #!$%@?. Naucz sie czytac

@Woozie321: jestem skory do pomocy, tylko nie zamiote pod dupa. Ale generalnie to jestem skory... Mhm
  • Odpowiedz
@abcde: Odbijając od sytuacji slawka bo jak baba z pretensjami to niech #!$%@?, ale ciekaw jestem, taka sytuacja pacz ;)

Masz miłą sąsiadkę, na co dzień dzień dobry i się nie #!$%@? w twoje życie, nawet jak ze znajomymi "przybalowałaś" do 23 to nie dzwoniła na policję. Przychodzi pewnego razu i prosi cię czy mogłabyś pomóc klatkę zamieść, tylko na swoim piętrze i przed drzwiami, lekko to ogarnąć, bo jej
  • Odpowiedz
@dzikiwonsz: Muszę się zastanowić nad odpowiedzią ale sądzę że raczej bym się wykręciła. Może co innego jakby rzeczywiście było jakoś wyjątkowo nasyfione czy coś ale jak po prostu "chodź, posprzątamy!" to chyba nie.
  • Odpowiedz