Wpis z mikrobloga

ja #!$%@? ludzie w moim bloku to idioci.. spie smacznie.. nagle o 10 ktos dobija mi sie do drzwi.. otwieram a tam sąsiadka...

s- Panie slawku dzisiaj będzie w naszym bloku o 13 kolęda.. może pomoże pan schody zamieść i klatkę

ja - typowy WTF? na twarzy.. - chyba pani sobie ze mnie żartuje ze mam zamiatać klatkę bo jakiś ksiądz będzie chodził.. w ogolę mnie to nie interesuje.. dowodzenia.
  • 56
  • Odpowiedz
@bslawek: U mnie w zeszłym roku było tak:

Puka sąsiad do drzwi, otwiera siostra, ten się pyta, czy przyjmujemy kolędę, siostra do niego, że nie,

ten wziął trzasnął naszymi drzwiami jednocześnie
  • Odpowiedz
@bslawek: mowcie co chcecie, ale ja mimo nieprzyjmowania ksiedza, gdybym nie mial nic do roboty poza spaniem, poszedlbym i pozamiatal chociaz na swoim pietrze. Moim zdaniem trzeba zyc dobrze z ludzmi a nie pokazywac buractwa BO KSIONC I KOSCIUL
  • Odpowiedz
Ja tu nie widze zadnego robienia na zlosc. Nie rozumiem po prostu co to za chory pomysl, skrzykiwanie komitywy lokatorskiej do sprzatania klatki BO KSIONC I KOSCIUL. Od tego chyba jest dozorca, czy kto tam sie tym zajmuje i bierze za to pieniadze. Ja rozumiem, ze mozna pomoc sasiadom, ale to jest jakis absurd... Mam sie zrywac z lozka i zamiatac klatke, bo co sonsiady powiedzo ? Widze, ze w niektorych glowach
  • Odpowiedz
@mateuszekopciuszek: nonsens.

A jak psy sasiadow bedą robić kupę na klatkach to tez pójdziesz sprzątać bo spytaja o pomoc albo zaraz ksiądz przyjdzie i bedzie trzeba to ogarnac? :)
  • Odpowiedz
@mateuszekopciuszek: Czyli miał iść zamiatać bo jakaś sąsiadka go o to poprosiła? A jakby mu kazała pomalować sufit to też? No błagam, są przecież ludzie którym się za to płaci żeby zrobili. A pieniądze dla nich też się nie biorą znikąd tylko właśnie min. z czynszu.

Nikt się nie będzie zrywał z łóżka bo sąsiadka chce dobrze przed księdzem wypaść
  • Odpowiedz
@abcde @neib1: ja #!$%@?... Wlasnie przez takich #!$%@? jak wy kazdy w bloku patrzy sie spode lba zeby tylko komus sie noga podwinela. Szkoda ze jeszcze nie daliscie przykladow "co by bylo jakby kazali ci gowno zlizywav z buta" albo "ocieplenie bloku tez sam zrobisz?" #!$%@? LUDZIE ZMIECIENIE PIETRA SWOJEGO TO NIE #!$%@? CZYSZCZENIE KOMUS BUTA??!
  • Odpowiedz