Wpis z mikrobloga

Ej, słyszeliście o najnowszych metodach na ten idiotyczny #zakazhandlu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Biedronki na razie zrobiły krok w tył, ale otworzyło się już 600 czytelni - co według ustawy oznacza, że mogą otworzyć się w niedziele.

W ten sposób działa sklep Intermarche w #swarzed - może ktoś jest z tamtych stron i szuka miejsca do zrobienia zakupów? Idealne miejsce do wsparcia w niedzielne popołudnie dużymi zakupami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tu znalezisko autorstwa @tumbar -> https://www.wykop.pl/link/6768399/nie-biedronka-a-intermarche-ma-klub-czytelnika-i-otwarte-w-kazda-niedziele/
Plusujcie Intermarche w Swarzędzu otwarte w niedziele, nikt nigdy nie plusuje odważnych sieci które bohatersko walczą z durnymi zakazami!

Wołać/Nie wołać następnym razem? Zostaw lub zabierz plusa z komentarza:

https://www.wykop.pl/wpis/31178543/#comment-110560173

Macie inne lokalne sklepy które skutecznie obchodzą zakaz handlu? Wrzucajcie, wrzuce w kolejną niehandlową niedziele ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#handel #wolnaniedziela #katotaliban
Rabusek - Ej, słyszeliście o najnowszych metodach na ten idiotyczny #zakazhandlu? ( ͡...

źródło: comment_1659883654ZXvProtMni8MAvdsk62Mpk.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Rabusek: Myślę, że Biedronka nie odpuści. Na razie zrobili pierwszy krok zrobił się szum w mediach więc odpuścili żeby lepiej się przygotować i w niedługim czasie się otworzą. Jeśli mnie pamięć nie myli to z dużych sieci to właśnie Biedronka jako pierwsza zaczęła obchodzić zakaz handlu jako placówka pocztowa a potem za nią ruszył największy konkurent czyli Lidl. A potem to już poszło dołączył Kaufland, Delikatesy Centrum itd.
  • Odpowiedz
@Rabusek: a wiadomo jak z wynikami sprzedaży takich miejsc? był taki moment gdzi duże markety udawały poczty czy coś takiego ale w środku było pusto. ludzie jednak chcą żyć jak na zachodzie i nie mieć wszystkich dni identycznych tylko jak wolne to wolne i robią zakupy w poprzednie dni
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1: A nie wiem, ja pamiętam u siebie że były tłumy

ludzie jednak chcą żyć jak na zachodzie i nie mieć wszystkich dni identycznych tylko jak wolne to wolne i robią zakupy w poprzednie dni


@stan-tookie-1: Ja dzisiaj jak sie na wykopie dowiedziałem że jest intermarche w gdyni otwarte to tam pojechałem ¯\_(ツ)_/¯ i jutro nie musze już robić zakupów
  • Odpowiedz
no to jesteś złym przykładem bo wolny dzień chcesz spędzać na tym samym co w dniu roboczym. dla takich to faktycznie może być dziwne że nie mogą robić codziennie tego samego przez jakąś ustawę
  • Odpowiedz
no to jesteś złym przykładem bo wolny dzień chcesz spędzać na tym samym co w dniu roboczym.


@stan-tookie-1: czemu dla Ciebie robienie zakupów jest równoznaczne z robieniem tego samego co w dniu roboczym? Robie zakupy na cały tydzień zawsze w weekendy - na szczęscie teraz juz znowu w niedziele, bo intermarche obok mnie jednak jest otwarte. Jakbym wiedział wcześniej to od marca bym tam jeździł
  • Odpowiedz
@Rabusek: gdzieś mi umyka, skoro robisz zakupy na cały tydzień to nie lepiej to robić wtedy kiedy masz świeży towar w sklepie? w niedziele w marketach nie dostaniesz świeżych warzyw, owoców itd. byłoby to lepsze to samo, nie dość że towar pełniejszy to jeszcze możesz w niedziele coś porobić z ludźmi kiedy wszyscy mają wolny czas. nawet jakby sklepy normalnie były otwarte to ten sam po prostu bardziej się opłaca
  • Odpowiedz
@Rabusek: U mnie w mieście ludzie na fb wyzywają intermarsche od najgorszych za to że się otworzyli w niedzielę. Że zrobią wszystko by pracownikowi wolnego nie dać w niedziele, że z rodzinką nie posiedzą, że jak nie przyjdą to z pracy wyrzuca i tak dalej. Byłem zaskoczony ile osób popiera ten zidiociały zakaz.
  • Odpowiedz
@Rabusek: na razie skuteczni, były jakieś próby spierania się że biedronka to punkt pocztowy czy coś takiego ale jak widać coś nie pykło i teraz muszą udawać bibliotekę i zobaczymy kto wygra. Wygodniej byłoby dobrze traktować pracowników żeby ci nie musieli chodzić do związkowców rozwiązywać problemy ale widocznie się nie dało
  • Odpowiedz