Wpis z mikrobloga

Tromba: Byliśmy na jachcie, on chodził i szukał dobrych kadrów, a ja po prostu sobie siedziałem.
Marcysia: Może lepiej tego nie nagrywaj...
Tromba: Ale #!$%@? ja nic mu nie zrobiłem, a on stał i mnie wyzywał.
Wersow: Ale tak szczerze nie ma co tracić na to energii, po prostu się wycziluj. Wiesz Łuki ma teraz trochę stresu i faktycznie się troszeczkę wyżywa, no ale zaraz mu przejdzie. Pojedziemy na Zanzibar i mu się poprawi

To niezła porada Weroniki xD Może oni każdą spinę w ten sposób załatwiali, nawarstwiło się i rozpad.
#friz
Pobierz kaborecik - Tromba: Byliśmy na jachcie, on chodził i szukał dobrych kadrów, a ja po p...
źródło: comment_165983228850pfAtRxq4cwxYMyPdioi7.jpg
  • 34
@aphil poczekaj. Teraz będzie z nimi nagrywał więcej filmów na swój główny kanał więc zobaczymy za kilka miesięcy. Chyba, że widzowie ich nie polubią jako zastępstwo poprzednich członków Ekipy.
@aphil dla Ciebie jest nudna, ale dla dzieci może być ciekawa. Za wcześnie by ocenić, zobaczymy za jakiś czas. Na razie jest presja by nagrał coś ze starą Ekipą.
@aphil ludzie oglądali Ekipę głównie dla Friza. Reszta członków to dodatek. Jakby stara Ekipa założyła swój kanał to też by mieli mniej wyświetleń (na początku by było dużo).