Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@qenik: a mi się takie Volvo podoba, a najbardziej jako kombi, czyli V40. Minimalnie zaokrąglone, bardzo stonowane. Z ładnymi felgami i odpowiednim lakierem naprawdę cieszy oko (ʘʘ)

Nawet ten wodospad mi się podoba. Chociaż wolę ten z następnej generacji, który mam w V60.

Niestety w dalszym ciągu jest to Ford Focus w przebraniu i jak dla mnie zdecydowanie za mało miejsca żeby komfortowo jeździć.
@OsaOskarPL: To co we wszystkich dieslach, korozja elementów zawieszenia, wyposażenie, bo ciężko potem coś zmienić, czyli niech już ma ten ksenon albo bixenon, przednie przeciwmgłowe albo dzienne i przycisk Mode zamiast CD na wodospadzie, żeby łatwiej dołożyć bluetooth do muzyki.

Raczej bym z tym silnikiem się na krótkie trasy nie nastawiał, chyba że już ma wycięty filtr albo sam chcesz to zrobić.

Tempomat da się dołożyć w miarę łatwo zdaje się,
@OsaOskarPL: nie ma wyjścia, trzeba ryzykować bo dopiero uczysz się marki jak ją znasz od kuchni.. tak to oceniasz uniwersalne rzeczy, ale głębiej to musi być to ryzyko.
@OsaOskarPL na początku przed odpaleniem sprawdź czy silnik czasem nie jest ciepły. W 2.0hdi w Volvo ma bolączkę że wyginają się korby i silnik na zimnym przez 10 sekund nierówno chodzi. Do tego sprawdź czy nie kopci na początku.
@OsaOskarPL: ładne auta, dobre silniki, automaty miały swoje problemy, generalnie bez większych bolączek, sprawdzić stan dpfa kompem, wtryski i jeżeli manual to dwumas, wjedź koniecznie autem na kanał i sprawdź te 4 punkty zaznaczone na zdjęciu - progi czy tam nie ma śladów jakby ktoś zacisnął metalowe "zęby", jeżeli są 4 równe ślady w tych miejscach to znaczy, że auto stało na ramie blacharskiej i było prostowane - pytanie jak i
Trusky92 - @OsaOskarPL: ładne auta, dobre silniki, automaty miały swoje problemy, gen...

źródło: comment_1659882857Of80EYlhulydf1Ju8GOhNb.jpg

Pobierz