Wpis z mikrobloga

No i niestety kupon z tego wpisu zaliczył dętkę, bo zabrakło jednej bramki w meczu BVB - Leverkusen (°° więc jutro zaczynam próbę nr 2

West Ham - Man. City (1.5+) 1,17
Rennes - Lorient (1.5+) 1,2
Stuttgart - RB Lipsk (1.5+) 1,22
FC Koeln - Schalke (1.5+) 1,17
Barcelona - U.N.A.M (1.5+) 1,13
G. Zabrze - Raków (12) 1,32
Zagłębie L. - Lech (12) 1,3

Stawka 5 zł
Kurs całkowity 3,89
EWG 17,11 zł

#bukmacherka #sts #leftytoczykupon
  • 8
@Lefty: sam tak grałem kiedyś, zmotywowałeś mnie do powrotu, powo. Mógłbyś uargumentować czemu dorzucasz 12 w meczach Lecha i Rakowa? IMO zamysł samej strategii jest spoko z graniem na bramki, tu już stawiasz na spory element losowości, bo remisy w obu spotkaniach dość prawdopodobne.
@Gall1916: no właśnie jakoś nie czuję by w tych meczach były remisy, a chciałem dobić tylko kurs do 3 z hakiem i jak to jutro siądzie to potem dalej na bramki 1,5+ z całkowitym kursem ok.2
chyba, że nie biorę czegoś pod uwagę i faktycznie w tych meczach pachnie remisem to daj znać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lefty: też tak kiedyś wyłamywałem się ze strategii i źle się to kończyło ( ͡° ͜ʖ ͡°) może już lepiej było grać +2,5 w jakimś meczu? bo ogólnie fajne mecze wybierasz, ew. tak jak np. w fortunie masz +2.0 gdzie przy 2 bramkach=zwrot, a kurs wyższy. Ogólnie to są pucharowicze na wyjazdach, zwłaszcza Lech będzie się na pewno oszczędzał żeby przejść Islandczyków, także remis wg mnie w
@Gall1916: no właśnie zastanawiam się na 2,5+ w meczu City i Barcelony
Z tym, że pucharowicze to rozsądny argument, ale jakoś nie czuję tego, żeby grali na remis na samym początku sezonu
Sam już nie wiem xd może faktycznie tego Lecha lepiej wyrzucić, bo Raków jest w gazie i coś nie chce mi się wierzyć, że tam nie padnie żadna bramka (bo jak już coś padnie to raczej właśnie skończy się
@Lefty: to jest ekstraklasa, tutaj wszystko możliwe i ciężkie do przewidzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) grać nie muszą na remis, ale mogąc się oszczędzać szanse spadają, przez co według mnie szanse na remis rosną. Może się okazać że Lech wygra 2-0, a Raków 4-0, ale jakoś wątpię w takim przebieg wydarzeń, nawet w to że oba te kluby wygrają jutro. Raków też ostatnio męczył ze Stalą 3-2,