Wpis z mikrobloga

  • 209
#rosja #wojna #bialorus #ukraina #polska

"Byłam po tym w strasznym stanie. Zrobiłam coś spontanicznie. Nie użalam się nad sobą, nie żałuję. Zrobiłam to pod wpływem emocji. Po dwóch dniach się zreflektowałam, usunęłam wpis, choć uważam, że ten filmik powinien zobaczyć każdy. Fala tej nagonki, tej nienawiści, tych gróźb, życzenia śmierci były dla mnie szokujące. To był atak państwowy. To było narzucone z góry. Manipulacja została wytworzona i narzucona z góry. To było dla mnie szokujące. Byłam przerażona — kontynuowała"

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/lzy-kurdej-szatan-na-polandrock-to-byl-atak-panstwowy/9lccty3
ArtBrut - #rosja #wojna #bialorus #ukraina #polska 

"Byłam po tym w strasznym stanie...

źródło: comment_1659790116Ug4O1tlVOSNr47bY7liwtr.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@ArtBrut: atak państwowy xD Nadal wypiera i do tego wymyśla spiski. Potrzebna pomoc specjalisty.

@dzangyl: wszystko to jest atak państwowy, dzisiaj przeczytałem że pisiory wygrały wybory bo tv trwam grzało nienawiść do platformy i dlatego tusk przegrał, i że pisiory mają tyle afer a w po były tylko ośmiorniczki XDDDDDDD
  • Odpowiedz
@ArtBrut: Nieprawda. Ona niczego nie żałuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiedziałem na jej Instagramie jak obraża ludzi za normalne pytania, bez hejtu.

Ta kobieta to okropna manipulatorka. No i aktorka, stąd ten udawany płacz. Aż szkoda że nie pojechałem, bo zrobiłbym skrenshity jej wypowiedzi z IQ xd

Paskudna osoba.
  • Odpowiedz
ta pani stoi na stanowisku, że pozwalanie na zdechnięcie w lesie na granicy Polski grupie LUDZI jest po prostu złe


@Jacek38: Jakby wpuszczać wszystkich, to do dziś naokywaliby. Ponad to, ilu potencjalnych terrorystów było w tych grupach?
Myślisz że konflikt na Ukrainie nie jest z tym atakiem Łukaszenki na nasze granicę połączony?

#!$%@? chłopie obudź się.
  • Odpowiedz
Jakby wpuszczać wszystkich,


@TheGreenBastard: po to postawili płot chyba

Ponad to, ilu potencjalnych terrorystów było w tych grupach?


od tego mamy prawo i służby,żeby przetrzymać w ośrodkach, sprawdzić, tym co zasługują dać azyl, resztę deportować. Wpuszczenie bez kontroli kilku milionów ludzi ostatnio też cię tak martwiło? Też tam mogli być ruscy szpiedzy na przykład.
  • Odpowiedz
azyl, resztę deportować. Wpuszczenie bez kontroli kilku milionów ludzi ostatnio też cię tak martwiło? Też tam mogli być ruscy szpiedzy na przykład


@Jacek38: ponad 90% uchodźców z Ukrainy to były kobiety i dzieći ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Uchodźcy ekonomicznie z bliskiego wschodu zaś głównie mężczyźni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie kompromituj się
  • Odpowiedz
@TheGreenBastard: teraz przelicz te procenty na prawdziwe liczby i nie kompromituj się. 10 procent z 3 mln to 300 tys, wielokrotnie więcej niż było uchodźców na granicy, do tego uważasz,że kobieta nie może być szpiegiem/terrorystką xD
,
  • Odpowiedz
@Jacek38: a ile Ukraińców męskiej płci wyjechało z Polski po rozpoczęciu działań?

Dobra. Idziesz na czarno listo ruska onuco.
Z trollami się nie dyskutuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trolle się kasuje xd
  • Odpowiedz
ruska onuco.


@TheGreenBastard: pocieszny przygłupie, jedyne za co potrafię pochwalić ten nieudolny rząd partaczy to pomoc Ukrainie i Ukraińcom, jedynie na liczbach ci dałem przykłady, że pieprzysz głupoty. A robienie koło dupy zza czarnejlisty to zwyczajne gówniarskie tchórzostwo xD

@dzieju41 podeślij przygłupiemu koledze xD
  • Odpowiedz
@Chodtok: xd

Kolejny odklejony wojownik o "równość" xd

Pewnie musisz być szczęśliwy będąc takim zajebiście twardym mężczyzną xd

Spadaj na czarno incelski klaunie xd Jesteście jedyną "opcją" gorszą od feministek:p
  • Odpowiedz