Wpis z mikrobloga

@Urajah: tak, śmiercionka to też metafora xd
Metafory to są dla inteligentnych ludzi. Dla szurskich zwierząt jest manipulowanie i robienie z tej tłuszczy ważnego elementu publicznej debaty,
#!$%@?ć szurów
  • Odpowiedz
nikt nie siedział dwa lata w domu, ale musi tak pisać, żeby nakręcać prawaków


@Tymajster: no ok, ale co z tego że wszędzie trzeba było chodzić w maseczce, nie wiadomo było przez wiele czasu czy siłownię otworzą czy nie, dlaczego obuwnicze są zamknięte a drogerie nie, dlaczego parki zamknięte a kościoły nie, do końca nie wiadomo było jak będzie z festiwalami, kinami. A tutaj jakby nic się nie wydarzyło
  • Odpowiedz
@Tymajster: no nie przesadzajmy z tymi 2 latami ale jak nie wiesz jakie były lockdowny w innych krajach to komentuj sobie w glowie zamiast publicznie obnażać swoją ignorancję
  • Odpowiedz
fun fact: nikt nie siedział dwa lata w domu, ale musi tak pisać, żeby nakręcać prawaków.


@Tymajster: przecież połowa tych szurow siedzi i to nie dwa lata tylko 10 i nie z powodu covida tylko z powodu chemtrailsow
  • Odpowiedz
@Tymajster: Ohui to już masz tak małpią pamięć że nie pamiętasz że przez 2 lata wyjscie z domu to było morderstwo własnej babci, policja rozdawała mandaty za chodzenie bez maseczki po pustym chodniku i urządzała łapanki na typów trenujących do zawodów na siłowni?
  • Odpowiedz
ale co z tego że wszędzie trzeba było chodzić w maseczce


@pieknamarion: to z tego, że trzeba było chodzić w maseczce.
@Ktore_to_juz_konto: dalej brak dowodów. To oczywiste, bo jesteś oczywistym kłamcą.

Ohui to już masz tak małpią pamięć że nie pamiętasz że przez 2 lata wyjscie z domu to było morderstwo własnej babci, policja rozdawała mandaty za chodzenie bez maseczki po pustym chodniku i urządzała łapanki na typów trenujących do
  • Odpowiedz
upadek wielu przedsiębiorstw


@Ktore_to_juz_konto: ta ta mhm, te upadki przedsiębiorstw to najgorszy argument jaki mogłeś wyprodukować, miliardy z tarczy rozumiem poszły na leasing i remont mieszkania? xD Jak tak to taki "przedsiębiorca" powinien upaść jeszcze przed COVIDem

@niochland no #!$%@?, całe 5000 zł "dostałem" z moich podatków. Do dzisiaj siedzę na Karaibach i wracam jak ferrari mi dostarczą. Nie mam pojęcia kiedy ten hajs przejebe, może mi podpowiesz?
  • Odpowiedz
@Urajah: tak, śmiercionka to też metafora xd

Metafory to są dla inteligentnych ludzi. Dla szurskich zwierząt jest manipulowanie i robienie z tej tłuszczy ważnego elementu publicznej debaty,
#!$%@?ć szurów

@Tymajster "uwielbiam" takie proste myślenie, jak powiesz coś negatywnego na temat covidu to jesteś szurem, nie ma innej opcji ¯_(ツ)_/¯ uważam, że ten lockdown to o kant dupy rozbić, a sama choroba mimo, że jest jednak groźna (sam przeszedłem i nawet byłem
  • Odpowiedz
@uriel_ck: no miliardy były, bo jakieś podrzędne raperzyny dostały kilkaset tysięcy, a Ty 5k więc to że przez pół roku nie miałeś z czego wypłacać swoim ludziom pensji to już nie rządu problem i nie lockdownu wina XD
  • Odpowiedz