Wpis z mikrobloga

  • 10
Czas na mnie i moje #mirkowyzwanie

Mój zamieniony zestaw to:

1. Zrób poszewkę na małą poduszkę (dowolny sposób).
2. Wykonaj nietypowe zdjęcie z elementami otoczenia lub krajobrazu (coś w stylu trzymanie krzywej wieży z Pizy itp.).
3. Przeżyj przygodę z kompasem i mapą.

Wybrałem opcje trzecią, z racji urlopu i czasu spedzanego chętniej w terenie.

Przy okazji udalo mi sie zrealizowac takze zadanie nr 2, o czym za chwile.

W zadaniu z mapa i kompasem, z powodu takiego, ze w domu mnie juz nie bylo i wyjazd juz trwal, za kompas posluzyl mi telefon, zas za mapę... tez telefon :P

Podróż z mapą (mapa-turystyczna.pl) oraz kompasem wybralem sie w Rudawy Janowickie.
Jest to park krajobrazowy na terenie dolnego śląska w sąsiedztwie Jeleniej Gory.
Znajdują sie tam piękne skały (np skalny most, lwia skala, baba z biutem na wierzchu), zacienione szlaki, zamek Bolczów.
Celem podróży takze byly kolorowe jeziorka.
Jak cala wyprawa dookola rudaw jankwickich byla bardzo atrakcyjna i widokowa, to kolorowe jeziorka dostaja ocene 2/10, bo jedynie ciut czerwone mialo jakiekolwiek ciekawe wyglady. A blekitne bylo zielone... troche wg mnie rozdmuchana medialnie atrakcja, ktora niezbyt jest atrakcyjna.

Wycieczka dluga. 20 km. Duzo zdjec, duzo ladnych widokow. 35000 krokow. Da sie nalazic.

Caly dzien podrozy od 8 do 20 spedzony byl w wysokich temperaturach (28-33 stopnie) ale byl to dzien super spedzony i jesli macie tylko czas... wybierzcie sie i odwiedzcie Rudawy Janowickie. Polecam

Ps. Zadanie nr dwa przy okazji... Pani wspinajaca sie na skale, na zdjeciu wyglada jakby siedziala na drzewie :P

Pps. Pamietajcie zabierac ze soba czapke, wode i posmarowac sie kremem z filtrem, zeby nie umrzec z przegrzania i spalenia sloncem

Zdjecia takze w komentarzach do posta.
Pobierz
źródło: comment_1659731838bPtll5PVrCo1uXTVDqNgii.jpg
  • 11
Reszta zdjec jest na karcie bo robione aparatem w formie "do zgrania" bo to RAWy.
Poki co tyle. Reszte moze pokaze jak sie juz uda je ogarnac i bedzie co pokazac.
Polecam rudawy raz jeszcze.
Mam nadzieje ze uda mi sie zadanie zaliczyc i do nastepnego Mirko wyzwania :)