Wpis z mikrobloga

@SortowNIKT: pewnie że się da. Mam wrażenie że powoli rośnie ilość przyzwoitych ogłoszeń. Mimo wszystko licz się z tym, że coś trzeba będzie wymienić.

Inna rzecz, ile tak naprawdę chcesz wydać. Na początek:
- siodełko - kwestia preferencji, może Ci nie podpasować; od 60 za medicusa, tu naprawdę można sporo wydać zanim się dla się siebie znajdzie
- owijka - trochę pewnie chłonie pot, wymieniłbym od razu; spoko są już za
  • Odpowiedz
@makrel_gieldowy: mówię na podstawie moich obserwacji z początku sezonu z samego olx. Później sprawdzałem, to przez jakiś czas w ogóle ich nie było poniżej 3,5k chyba.

Co nie zmienia faktu, że 2019 był w roku 2019 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widywałem używki na olx sprzedawane w cenie katalogowej, albo ledwie kilkaset złotych taniej. Jeśli nie patrzeć na inflację, to myślę że niektórzy dwa lata pojeździli za darmo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Paczek_w_masle: o to mi chodziło takie małe abc, zajebista robota

Tarcze to pewnie nie ten budżet, a napęd to poniżej Tiagry nie ma co schodzić?

Zdaje sobie sprawę że coś w używanym rowerze
trzeba będzie zrobić, to nie jest problem

Jestem z Poznania, więc jak jest opcja poszukać to będzie git ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@F_Ogot: no właśnie na OLX widzę tribana 520 za 2200, jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
a napęd to poniżej Tiagry nie ma co schodzić?


@SortowNIKT: nie do końca. W poprzedniej generacji - może. Obecnie Claris i Sora z tego co wiem czerpią z serii wyżej, więc główna różnica to ilość przełożeń. I tu też zależy. Jak masz z tyłu typowe dla szosy 11-28 (ilość zębów na skrajnych przełożeniach z tyłu; im więcej z tyłu tym lżej) do jeżdżenia po płaskim, to pewnie nie będzie Ci brakowało
  • Odpowiedz
@SortowNIKT:
Mam 185 cm i M też pasuje. Bardzo wdzięczny rower. Hamulce dobre, a po wymianie klocków jeszcze lepsze.

Jedynie fabryczna owijka to dramat - nawinąłem na nią Pro Comfort Sport i jest oki..
  • Odpowiedz