Wpis z mikrobloga

@Cinex: nigdy nie rozumiem płaczu jaki wywoływała ta kwota. Po pierwsze budżet miasta w tamtych latach to były jakieś 2 miliardy zł, czyli fryga to było 0,01% budżetu. Przeliczając na budżet kowalskiego, który zarabiał wtedy 2000zł, to fryga kosztowałaby go 20groszy.
Nie mówiąc o tym, że #!$%@?ąc od samego wyglądu pomnika i jego wykonania, to jest to normalna cena. Ja wiem, że każdy wykopek by taką frygę w garażu złożył za
  • Odpowiedz
@krucjan: A pamiętasz może dlaczego zdemontowali frygę, oraz jak długo stała? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiele osób ma uzasadnione obiekcje bo pomimo jak słusznie porównujesz niewielkiej kwoty w skali całościu budżetu, projekt był totalnie nieudany, i musiał być zdemontowany bo zagrażał bezpieczeństwu w pobliżu rzeźby.
  • Odpowiedz
@Cinex: Ja nie mówię, że pomnik był fajny i dobrze wykonany. Nie zawsze się trafia dobre inwestycje, czasem się kupi gówno, tak samo jak każdy z nas własne pieniądze czasem przewali na jakiś szajs.
Chodzi mi o to, że kwota była normalna, a ludzie się burzyli o KWOTĘ konkretnie.
To jakby przełożyć na przyziemne sprawy bardziej, to tak jakby ktoś kupił kebaba za 15zł a mi by akurad kebaby z tego
  • Odpowiedz
@krucjan: ale nie masz racji. Gość za sam projekt rzeźby wzial bodajże 60k z całej 200k inwestycji. w głowie mam jeszcze nazwisko Zajac. Nie weryfikowałem pisze z głowy ale tam było przegiecie od samego startu
  • Odpowiedz
@Tytanowy_Lucjan: Widziałem tam faktycznie grupkę cyganów kilka razy... ale w sumie to co Ci oni przeszkadzają? Zaczepiali Cię? Jednego z nich znam osobiście i gość jest bardzo uprzejmy.
  • Odpowiedz
@xanio: Najstarsza zawsze próbuje naciągać ludzi na wróżenie, a jak ostrzegam ich by się z nią nie zadawali to leci zawsze wiązanka w moją stronę, bo w oszustwie przeszkodziłem. Poza tym drą ryja i brudzą słonecznikiem wszędzie gdzie popadnie na odcinku fontanna <-> ich klatka przy piekarni.

Przeszkadza mi samo ich istnienie, bo uczciwą robotą się nie kalają, a prawo zasiłkowe na pewno mają obcykane na poziomie doktoratu.
  • Odpowiedz