Wpis z mikrobloga

@imlmpe: odnosnie DALL-E to mam w glowie pomysl na tatuaz i przewalilem jakies 30 requestow (kazdy daje 4 obrazy) na to zeby mi jakis pomysl do realizacji podsunal i w sumie kilka wyglada spoko, ale trzeba bedzie samemu dostosowac :)
@Bielecki: nie bylem nigdy, ale tak mi sie wydawalo. Mimo to sensownie sobie przygotowac cos konkretniejszego, zeby sie przez jakis czas opatrzylo, zanim sie to wydziara na reszte zycia
@obieq: ja po prostu wiedziałem co chcę, przez parę lat mi się to nie zmieniło, więc znalazłem w sieci pomysły (w zakresie tego co chciałem oczywiście), przedstawiłem je tatuatorce, a ona na ich podstawie przygotowała mi projekt który mi się spodobał, więc nie miałem nad czym się zastanawiać ¯\_(ツ)_/¯
@imlmpe: punkt 2 to największy clickbait w branży IT na jaki trafiłem w tym roku. Tytuł artykułu sugeruje że to sam Copilot jakoś magicznie będzie wysyłał tweety podczas gdy tak naprawdę autorka tworzy zwykłego bota Z POMOCĄ Copilota. Sam tutorial spoko, ale z tym tytułem doszło do lekkiego przegięcia
  • 0
@Ilythiiri: Jesteś jedyną osobą, która to zgłosiła. Daj proszę znać na priv na jakiego maila jesteś zapisany. Sprawdzę w logach, czy przypadkiem Twój serwer pocztowy nie odrzucił wiadomości lub czy nie wystąpił inny błąd