Wpis z mikrobloga

#mirkowyzwanie

Stare Mirksiska!
Oto mój zestaw:
1. Wykonaj dowolną metodą napis „#Mirkowyzwanie”.
2. Wybierz się na piknik. Zabierz kocyk i koszyk z pysznymi wiktuałami.
3. Trzymaj formę! Przejdź 70 000 kroków w 7 dni

Zrobiłam pierwszy punkt, z moim nickiem i data bo nie pamiętałam do końca jakie to było zadanie. A WYKOPOWE WIADOMOŚCI NIE BANGLAJĄ! i w kluczowym momencie się wykrzaczyly :(
Dałam z siebie 100% ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Co prawda mam też w części zrobiony 3 pkt ale nic spektakularnego i nie ciągiem 7 dni tylko zlepek paru dni z tych dwóch tygodni. Wydaje się być legitne skoro nie było podane, że ma być ciągiem :D
kurtyzany - #mirkowyzwanie

Stare Mirksiska! 
Oto mój zestaw:
1. Wykonaj dowolną ...

źródło: comment_1659644576VwhvoQ9ZFCqx4oGjaRz3pv.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
I proszę państwa, mamy oficjalne wyniki!
Order chodziarza stylem „na łatwiznę” wędruje dooo… @kurtyzany !!!
Nasze luźne brawa i trochę gratulacji za ten żaden wysiłek jaki włożyłas w prace
  • Odpowiedz
@k8vonG: Dziękuje :) w poprzednich edycjach niczego nie wygrałam, za to tutaj od razu order... lepszej nagrody nie mogłam sobie wymarzyć, dzięki za docenienie
( ͟ʖ)
  • Odpowiedz
@kurtyzany: Super, że się cieszysz z małych rzeczy. Może kiedyś uda się zrovic coś większego, może narysujesz kredą kotka na murku nawet, kto wie o czym tam marzysz :3
Ja właśnie dziś utworzyłam Agencje Wsparcia Ludzi Potrzebujących Rzeczy Których Akurat Potrzebują, rozdajemy tam ordery za różne drobnostki, zapraszam Cię serdecznie do członkostwa.
Jestem managerem Was wszystkich i robie tak, że każdy potrzebujący dostaje to czego chciał gdy wstępował w szeregi.
  • Odpowiedz
@kurtyzany: Wedle życzenia. Pod moją kuratelą napewno już niedługo narysujesz pięknego pieska :3

Gratuluje rozsądku i decyzji.
Jedynym kosztem jaki poniesiesz, to ciężar blasku własnej zajebistości, jaką zdobędziesz w tej sek… ekhm, w tej sekundzie, która nastąpi już pięć sekund po narysowaniu pieska na murku.

O finansach porozmawiamy, gdy osiągniesz cel. Jutro podeśle tylko prawników z kilkoma cyrografami do podpisu i to tyle z formalności. Oo nic nie musisz się
  • Odpowiedz