Wpis z mikrobloga

#assassinscreed #origins #gry
Skończyłem sobie Origins z dwoma dodatkami no i tak teraz nie wiem za bardzo co zrobić ze swoim życiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dlc Klątwa Faraonów absolutny sztos, jeden z lepszych dodatków do gier w ogóle.
90 przeszło godzin zajęła mi cała gra ale jak tak policzyć ile ogólnie w to grałem to pewnie będzie ze 4-5 miesięcy xd

Chciałem sobie ograć teraz tak dla hecy pierwszego AC ale na #xbox we wstecznej kompatybilności nie ma polskiego języka… (mimo ze mam oryginalną płytę z PL wersją). Ba, tam nawet napisów nie ma wiec no cinszko trochę….
seeksoul - #assassinscreed #origins #gry 
Skończyłem sobie Origins z dwoma dodatkami ...

źródło: comment_1659639156qSfT4FCeMt654NQPw96ZEF.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@seeksoul: zagraj sobie w Odyseję - wciągnie cię jeszcze bardziej, ale ostrzegam - tam czas gry może ci się rozciągnąć i do 200h ;-) tak czy tak warto.
  • Odpowiedz
  • 0
@McCm: @Felonious_Gru: próbowałem kiedyś grać w Odyseję jako pierwszą, dawno temu ale rozmiar mapy mnie przeraził xd

Tak czy siak na pewno zagram jeszcze raz tylko ze teraz na poważnie ale chciałem właśnie spróbować tez tych pierwszych asasynów - Origins to mój pierwszy AC
  • Odpowiedz
Nie popełniaj tego błędu co ja i olej znajdźki.


@ItsyBitsyPajonk: Ja tu się nie zgadzam, tam często są ciekawe miejsca historyczne lub widoki które autorzy nie umieścili w fabule a warte są odwiedzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@seeksoul: grałem we wszystkie AC od 1. OD originsa się odbiłem ze dwa czy nawet 3 razy - dochodziłem trochę poza aleksanrdię i był stop.
Parę tygodniu temu posiedziałem dłużej i skończyło się tym że przeszedłem całą grę, łącznie z DLC. Jakoś tak tym razem udało się wciągnąć i było bardzo fajnie.
Kolejne części są podobne i też mi się bardzo podobały-zarówno odyssey jak i Valhalla.

Przy czym stare assasyny (wszystko
  • Odpowiedz
@seeksoul: Postanowiłem sobie wrócić do Orgins na zapisie z 13 lvlem po jakichś 3 latach od ostatniej gry. Nie ogarniam sterowania i jak się walczy w tej grze. Próbuję robić kontry, ale ni cholery nie wiem jak to zrobić, a tym bardziej bronić sie przed ciosami xD
  • Odpowiedz