Wpis z mikrobloga

120 fps według klockarzy oraz soniarzy. Oczywiście te 2 teraflopy nie mają żadnego wpływu na wydajność konsoli co to to nie. Wina jest po stronie tego złego developera, który nie potrafi zoptymalizować gry pod #ps5. Wydaje mi się, że jest to trochę smutne soniarze pokupili sobie bajeranckie telewizory na kredyt aby podziwiać jak gry wyglądają w 120 fps a dostają gry, które działają w niestabilnych 100 fpsach. ŻENADA !!!

#xbox
Pobierz P.....i - 120 fps według klockarzy oraz soniarzy. Oczywiście te 2 teraflopy nie mają ...
źródło: comment_16596365277Bb5qqGCkOxjeJTa1gyrdq.jpg
  • 17
@kamroz:

Nie ma to jak wykazywac potęgę nowej nextgenowej konsoli 2.5 letnią grą, która nawet nie była pod nowe konsole robiona. XD
Czemu nie pokażesz najnowszej gry z serii COD, która już pod nowe konsole robiona była? A, wiem czemu. Bo na ps5 chodzi tak samo jak na xsx. ʕʔ.

@anarki2020: @duzeelobenc: Możecie chłopaki obejrzeć cały materiał na kanale Digital Foundry z Bright Memory
@FilcowyKlapek: Niestety, ale jeśli spojrzeć na to obiektywnie, to co było zaraz po premierze Elden Ring’a? Ta sama sytuacja (wysyp trolli), tylko obozy odwrotnie ułożone. I też gra pisana przez Japończyków dla Japończyków, więc ktoś się jeszcze dziwi, że amerykańcy mieli gorzej zoptymalizowany port? Wtedy było grzanie tematu z szyderą wobec klockarzy, dzisiaj jest Soniarzy. Koło się zamyka. Ale trollom i tak ch w d. Zarówno po jednej jak i po
ile ja was debili jeszcze będę musiał blokować...


@Jack0wy: to jest przerażające, że nawet taka błachostka jak granie potrafi dla niektórych być zarzewiem do podziałów, czasami zastanawiam się skąd taka frustracja sie bierze i jedyny wniosek to: #!$%@? i frustrujące życie, bo jak masz hajs i sukcesy to sobie kupujesz obie konsole i jeszcze PC i po prostu cieszysz się grami zamiast pisać wysrywy w necie

żaden szczęśliwy człowiek z sukcesami