Wpis z mikrobloga

Mirki z #studbaza mam pytanie. Publikował ktoś swoje prace po studiach? jeżeli tak to mam pytanie. Bo jestem w trakcie pisania swojej i mój opiekun po rozmowach i tym co mu wysłałem mówi ze mógłbym to opublikować potem, tylko moja praca to jakieś 20k słów a widziałem ze to max 8k słów i moje pytanie jest, czy jak pisaliście to od początku robiliście strukturę tak żeby potem łatwo było wyciąć czy przed publikacja pisaliście od nowa tak jakby prace?
  • 4
@Betoniarka69: nie wiem, tyle mi wychodzi, chodzi mi o to ze muszę to uciąć tak o polowe i zastanawiam się czy lepiej to zacząć juz teraz robić czy nie. Chodzi o jakość nie ilość ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale przynajmniej tutaj ciężko jest licencjacka prace publikować ale dobry projekt z MSc z dobrej uczelni to często publikują, szczególnie jak szkoła ma jakiś departament dobry w którym ty
@Betoniarka69: Praca, pracy nie równa. Jeżeli ma 20k w pracy badawczej na ciekawy temat to czemu tego nie opublikować skoro promotor mu to sam zaproponował. Jeżeli licencjat opiera się na wyciąganiu fragmentów z innych książek i nic odkrywczego się nie napisało, to nie ma sensu się tym chwalić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@seaborg442: gdzies tam jest moja ankieta na wykopie, w sumie coś co nie było badane ale jest oczywiste, wpływ commercial awareness (nie wiem jak to napisać po polsku) na przedsiębiorczość i innowacje skierowane na zmianę w waszej edukacji tutaj w UK