Wpis z mikrobloga

@Nullek: Uwaga - niektóre Bosche/Siemensy nie mają teraz metalowego dna, a to podobno niefajne - myślę, że warto na to zwrócić uwagę przy zakupie.

Z tego co wyczytałem to jeszcze ważny jest czas mycia (nie tylko programu eko), szuflada na sztućce, połowa załadunku, być może podnoszony kosz dolny, podświetlenie lampką albo nawet z zegarem, otwieranie drzwi automatyczne

Sam myślę nad czymś z Electrolux, obecnie mamy Boscha od kilku lat i ich
@k__d: no mi właśnie padła zmywarka Boscha (już nie mam siły do tej k.... #pdk) i zastanawiam się czy brać dalej Boscha czy może Whirlpoola bo w tej cenie ma 3 szufladę na sztućce i automatyczne otwieranie, a Bosch tego nie ma :/
@Nullek: Nie używaj tabsów, używaj proszku, syp też na drzwi aby był detergent już do mycia wstepnego. Tak, producent tez to zaleca w instruukji mimo że sam usunał rekami ekologów specjalne wgłębienie w plastiku koło miejsca na detergent. Zasada działania zmywarek sie nie zmieniła ale interpretacja owsem więc się ją prostuje w instrukcjach :)
Kolejna sprawa, olej tz normy A+ A+A++ itd. Bez sensu to jest w przypadku zmywarek. Chcesz aby