Wpis z mikrobloga

No patrzcie jacy umeczeni. Na Hawajach, w Dubaju czy na Zanzibarze tak ciezko sie napracowali.. trzeba bylo lambo jezdzic i poskakac na jachcie nagrywajac teledysk! I jeszcze ten straszny hotel Atlantis z wlasnym parkiem wodnym! No normalnie koszmar. Nie wiem jak tak mozna pracowac.
W LA tez tyle pracy.. trzeba bylo raz dziennie zagrac w mafie czy zrobic test jedzenia. Chryste. Co tez ludzie musza robic, zeby jakis grosz zarobic.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#friz #youtube #polskiyoutube #famemma
corryand - No patrzcie jacy umeczeni. Na Hawajach, w Dubaju czy na Zanzibarze tak cie...

źródło: comment_1659545457DDRrtLSJ40FFIruGexfUwY.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@corryand: Bez kamery bo pierwsze bieda wakacje busem do Chorwacji. Skonczyly sie wyjazdy sponsorowane prze Ekipe ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak powaznie. Badz influencerem, jedz na wakacje na kilka dni, nie nagraj 5min w ciagu dnia relacji, sprawozdania/czegokolwiek by po tych 5 dniach miec film 25min o niczym, ale ludzie i tak obejrza, bo wakacje zawsze sie spoko
  • Odpowiedz
@amayetu: nie nadaja sie do tego skoro ich meczy wlasnie nagranie czegokolwiek nawet pare minut w ciagu dnia xd To nawet ja jadac na wakacje wracam z 1-3 tysiacami zdjec i kilkoma filmikami xd A co dopiero jakbym na tym zarabial to bym z jeszcze wieksza zajawka to robil..
  • Odpowiedz
@amayetu: A może po prostu nie wiedział jaka to ulga psychiczna gdy na wakacjach nie lata za Tobą non stop z kamerą, nie zdawał sobie sprawy i teraz to docenił, dostrzegł. Ja kiedyś nie wyobrażałem sobie sam pojechać na wakacje, czy na jakiś weekend, zawsze grupa znajomych, zawsze jakieś towarzystwo do rozmowy, imprez itd aż do momentu gdy nie pojechałem samemu na wakacje, dostrzegłem jakie to piękne czasami pobyć ze
  • Odpowiedz
@corryand: ale jemu przecież chodzi o luz psychiczny, gdzie faktycznie relaksujesz się prywatnie. Mimo wszystko na wakacjach byli w pracy i wiecznie latała za nimi kamera.
  • Odpowiedz
@eldo1234: to jest nawet zrozumiałe natomiast nie potrafię zrozumieć dlaczego robią z siebie wielkich u uciemiezonych. Zagraniaja ogromny hajs a nie muszą wstawać rano i biegiem do Janusza odbić kartę.

Żyją sobie na luzie i przeglądają oferty na leasingi furek, jedząc żarcie z diety pudełkowej.
W tym czasie zwykli ludzie w ich wieku albo zgarniają grosze w korpo albo gonią przeładowanym busem gdzieś po Europie. Jest różnica.
  • Odpowiedz
@kiszczak: 99% ich filmow to jesst realne do 1h czasu. Muckbangi czy inne Q&A przugotowywane sa przez ich asystentow. Oni zamawiaja zarcie, ukladaja pytania i pisza scenariusze. Taka Murta tylko musi usiasc i to nagrac. Zwlaszcza jak robia to bez ciec i powtorek zazwyczwj wiec to jest krociutkie. Operator zajmuje sie ustawieniem oswietlenia a montazysta zmontowaniem tego w calosc. Oni ch.. robia ;)
  • Odpowiedz
@hihi_jery: nie musze nic ci udawadniac gosciu, ostatnio wstawialem tu zdjecie z Tajlandii jak bylem przed covidem w swiatyni w ktorej byl Patec tylko jak ja bylem to stopy zlotego Buddy byly w remoncie. Swojego ryja tu nie bede wstawial.
  • Odpowiedz