Wpis z mikrobloga

Mam jakies nieodparte wrazenie, ze youtuberki beda teraz przeprowadzac misje przeciwko Jacy. Wczesniej byla La luna ale wycofala sie i temat ucichł smiercia naturalna. Nawet konop nie podchwycil opcji, zeby pokazac jak jaca tyral mlekolaka czy zwyrola. Praktycznie nikt nie podchodzi powaznie do slow mlekozyniaka o gwaltach, matkach, zdychaniu, wkraczaniu wojsk rosyjskich itp., tylko tlumaczy to zartem, ze taki jest nitro. W dupie mam to jaki jest nitro. Mnostwo jego wypowiedzi jest po prostu mowa nienawisci. Dlugie lata zyl w przekonaniu, ze nie ma nic zlego w obrazaniu ludzi. Czasem jakas stasko cos szczeknie ale nikt nie bierze jej slow na powaznie. Tak na marginesie, ile kur3w polecialo pod jej adresem ze strony mleka. Teraz ktos, kto nie da sie zakrzyczec, zaczal wyciagac wszystkie brudy, nazywac rzeczy po imieniu i co sie dzieje? Nie mozna sie z tego wytlumaczyc, wiec zmiana taktyki i opowiadanie lzawych historyjek, jak to synka mecza i jak to bedzie mial zle w szkole. A kto go ciagle wrzuca do filmow albo pokazuje na strimach? Co mleko z legnicka fagata mysleli? Ze bedzie zyl w bance, ktora mial w domu czy tam w Hiszpanii u babci? To tez pokazuje ich inteligencje. 5 minut przed pojsciem nikosia do szkoly obudzili sie, ze nikos moze miec lipe w szkole. A moze bedzie mial lipe, jak do jego kolegow dotrze co nikos robi na codzien, z jakich powodow plakal, jaki ma pokoj, ze biega za pokemonami czy z innego powodu. A moze dotrze do nich shot, gdzie ojciec mowi, ze sandra zrobila operacje ci#y albo ze wachal jej majtki. Ta lista jest nieskonczenie dluga.
Trzeba pomoc Jackowi. Kto jak nie my. :)
#famemma
  • 7
@BoooG: mogę się mylić, ale sam osobiście uważam, że żaden pseudo strażnik internetu nie poruszy tematu Murańskich na swoich kanałach, bo będą się bali, że Jaca będzie ich publicznie tyrał jak mlekozyniaka. Tym bardziej, że każdy z nich coś ma za uszami, a nawet najmniejsza sprawa dla Jacka to iskra zapalna ( ͡° ͜ʖ ͡°)