Wpis z mikrobloga

Czy tylko mi całkiem przyjemnie ogląda się te ostatnie materiały TZO? Nie ma w nich jakoś super dużo merytoryki czy suchych faktów, ale w tvgry też nie było pod tym względem zbyt bogato, a do tego filmy tam wyglądały (i w sumie dalej wyglądają) jak robione na siłę, bez pomysłu i za karę - w TZO ekipa rozwinęła nieco skrzydła i śmieszkują sobie na pełnej pompie. Jak na rozrywkę ciekawą, ale niewymagającą jakiegoś kosmicznego wytężania mózgu to imo jest git.

#tzo #toznowuoni #tvgry
awfie - Czy tylko mi całkiem przyjemnie ogląda się te ostatnie materiały TZO? Nie ma ...
  • 7
@awfie: Jak dla mnie to materiał za długi (oglądałem na dwa razy) i w sumie to taki z czapy, ale nie że jakiś zły. Brakuje mi trochę materiałów o bieżących wydarzeniach w świecie gierkowym czy czegoś na wzór jakichś ciekawostek jak np. materiał szefa o rewolucji/ewolucji w grafice. No ale może to przez to, że mamy sezon ogórkowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Liczyłem na nowe TVGry z
@KingLeeBruce: Brakuje mi takiego kanału czysto merytorycznego z branży, ale tę konkretną ekipę widzę właśnie w tego typu contencie. Mają talent do technicznego przygotowania filmików i marnowaliby się w jakimś powtarzalnym, cotygodniowym programie newsowym. A czy o wszystkim i o niczym? No w sumie to tak, ale imo wcale nie musi być dużo treści, żeby bawiło. Wszystko zależy od tego czego dany odbiorca szuka.