Wpis z mikrobloga

Tak wygląda dyskusja z niepełnosprawnymi intelektualnie, niepotrzebnie traciłem czas - yyyy, lewackie zrodla, niE zMiEniAmY dEfInIcjI, yyyy fenotyp, hormony i geny nie mają znaczenia, lewackie wymysły, głupoty! Jest tak jak ja mówię, bo tak mi się wydaje! Tak mowili na przyrce! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.wykop.pl/link/6762531/#comment-108486271
#bekazprawakow #bekazpodludzi #heheszki #lgbt #neuropa
ziumbalapl - Tak wygląda dyskusja z niepełnosprawnymi intelektualnie, niepotrzebnie t...

źródło: comment_1659462394dJROUZqGtmJmEzgfUwdYJh.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@vrim: Nie, na determinację płci, przytoczone do osoby na pierwszym obrazku. Nie ma nic niemoralnego w sterylizacji - jeśli ktoś chce, to powinien mieć prawo jej dokonać. To w koncu jest osobista decyzja. Ale jak rozumiem, Ty wolalbys, zeby przed takimi decyzjami bronila policja obyczajowa ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: Ale ty nazwałeś klaunem Łukasza Sakowskiego, do tego się odnosiłem oraz do jego komentarza z Facebooka, który podałeś.

Nie ma nic niemoralnego w sterylizacji - jeśli ktoś chce, to powinien mieć prawo jej dokonać


@ziumbalapl: To, że coś jest niemoralne, nie znaczy, że ma być penalizowane. A chyba można
uważać, że sterylizacja jest niemoralna, nie?
  • Odpowiedz
"nieetyczna wobec siebie samej" co jest niedorzeczne - skoro ktoś podejmuje taka decyzję, to z definicji uważa ją za akceptowalną etycznie.


@ziumbalapl: No właśnie, uważa za etyczną. Ktoś może uważać, że odurzanie się za pomocą LSD jest moralne. I co z tego? Jeśli ktoś sobie szkodzi, postępuje niemoralnie bez względu na czyjeś poglądy nt. moralności.

Tylko on pisze, że to jest "nieetyczne wobec siebie", a nie niemoralne


@ziumbalapl: I co
  • Odpowiedz
Ktoś może uważać, że odurzanie się za pomocą LSD jest moralne. I co z tego?


@vrim: Ale on nie mówi o tym, że dla niego jest to niemoralne, tylko, że ta osoba postępuje nieetycznie wobec samej siebie xD No to jest. No i co z tego?

Jeśli ktoś sobie szkodzi, postępuje niemoralnie bez względu na czyjeś poglądy nt. moralności.


Ale pozbawianie siebie płodności to nie jest "szkodzenie samemu sobie" bo ktoś
  • Odpowiedz
Znajdz lepszy przyklad, po palenie obiektywnie szkodzi zdrowiu


@ziumbalapl: Bo miał pokazać, że opinia samego zainteresowanego nie przesądza o słuszności jego działania.

Kontrorzykład nie musi stanowić analogii w każdym aspekcie.

Ale pozbawianie siebie płodności to nie jest "szkodzenie samemu sobie" bo ktoś może uważać to za bardzo dobre rozwiązanie.


@ziumbalapl: No a ktoś inny może uznać, że to jest szkodzenie samemu sobie. Nie bardzo wiem, co świadczy tu o byciu
  • Odpowiedz
No a ktoś inny może uznać, że to jest szkodzenie samemu sobie


@vrim: Ty naprawdę nie rozumiesz, czy trollujesz? Osoba trzecia nie może w przypadku pozbawienia siebie płodności obiektywnie stwierdzić, że ktoś "jest nieetyczny wobec siebie sam", bo decyzję o etyczności tego czynu podejmuje osoba wykonująca ten czyn. Może wyrazić opinię z własnego punktu widzenia, ale nie może jej wyrazić w czyimś imieniu xD To tak jakby stwierdzić, że ktoś nie
  • Odpowiedz