Wpis z mikrobloga

Dobra już wiem co za przyczyna. Netflix nie potrafi przygotować napisów 3 dni przed premierą... Ja #!$%@?. U mnie w firmie są tłumaczenia pół roku przed "premierą", ale to tylko jakiś europejski producent sprzętu AGD...
  • Odpowiedz
A i gdyby znowu jakiś idiota pytał, czy tydzień temu nie miałem tego problemu to nie. Dopiero dzisiaj oglądam odcinek w dniu premiery. Nie wszyscy wiedzą i obejrzeli wszystko.
  • Odpowiedz
Walter i Jesse są w odcinku. Generalnie cały epizod to połączenie tego co się dzieje w przyszłości z tym co się dzieje w trakcie BB. Mike uważał Waltera za amatora, ale to Saul chciał go zrekrutować. No i najważniejsze, wszystko wskazuje na tragiczny koniec Saula, możliwe ze zniszczy go znowu koleś chory na raka. Aha, Kim pytała co u niego, pewnie niedługo wróci


@Laszl0:
  • Odpowiedz
@Laszl0: Patrząc na to, że sytuacja powtarza się cały czas myślę, że problem z napisami leży w dystrybucji serialu między krajowymi wydziałami Netflixa. Pierwsi oglądają klienci AMC, na Netflix odcinek ląduje kilka godzin później około 9 rano i pewnie dopiero wtedy polski wydział dostaje odcinek. Dlatego trzeba wchodzić na ich social media i domagać się poprawienia sytuacji. Duże poruszenie na ich social mediach podchwycą media i zaraz może być rozwiązanie
  • Odpowiedz